Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wiosną tego roku firma BIMs Plus otworzyła 4 nowe hurtownie, dzięki czemu sieć dystrybucyjna firmy liczy obecnie przeszło 60 punktów na terenie całego kraju. Nowe obiekty mieszczą się w Bolesławcu, Chorzowie, Kłodzku i Piotrkowie Trybunalskim.
Bolesławiecka hurtownia mieści się przy ul. Dolne Młyny, obiekt w Chorzowie przy ul. Legnickiej, hurtownia w Kłodzku przy ul. Zajęczej, zaś oddział piotrkowski przy ul. Kostromskiej. Nowe obiekty otworzyły swoje podwoje dla klientów w kwietniu i maju. Oficjalne otwarcia połączone z okolicznościowymi imprezami planowane są na cały czerwiec.
Grupa BIMs Plus to jedna z największych hurtowni w Polsce, obsługująca kompleksowo branżę instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną oraz sieci zewnętrzne. Jej klienci to kilkanaście tysięcy firm budowlanych i instalacyjnych w całym kraju, z którymi Grupa współpracuje na zasadzie partnerstwa. Główny kanał dystrybucji Grupy stanowią punkty szybkiej obsługi klienta. Są to samoobsługowe magazyny, zlokalizowane w ponad 30 miejscach na terenie kraju. Instalatorzy mogą w nich nabyć wszystkie najbardziej popularne artykuły z wspomnianych wyżej branż.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA