Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Duschy

REKLAMA

Wprowadzone w ubiegłym roku na rynek kabiny Duschy o symbolach 5016 i 5026 spotkały się ze znacznym zainteresowaniem klientów. Widząc zapotrzebownie rynku na urządzenia, będące kompletnym wyposażeniem domowego centrum spa, szwedzka firma poszerza  asortyment o kolejne kabiny – 5005 i 5006.
Model 5006 – kabina prysznicowa narożna z drzwiami przesuwanymi. Ścianki i drzwi wykonane są z przydymionego szkła bezpiecznego w profilach z piaskowanego aluminium. Brodzik akrylowy wzmocniony jest włóknem szklanym, osadzony na stelażu metalowym z regulowanymi nóżkami. Tylna ściana kabiny wyposażona jest w panel natryskowy z sześcioma nastawnymi dyszami. Na panelu umieszczono dodatkowe niebieskie oświetlenie oraz panel z wyświetlaczem sterujący oświetleniem, radiem FM, telefonem głośnomówiącym z funkcją odbierania połączeń przychodzących i wentylatorem. Kabina ma wiele wygodnych półeczek na kosmetyki. Bateria termostatyczna zapewnia stałą temperaturę wody.
W suficie umieszczono duży natrysk deszczowy, otoczony kloszem oświetlenia jarzeniowego. Kabina wyposażona jest w przystawkę do masażu stóp. Urządzenie jest proste do montażu i łatwe w eksploatacji.
Kabina 5005 posiada podobne wyposażenie jak model 5006, z tym że nie posiada termostatu, elektronicznego sterowania, radia i oświetlenia LED. Warto zwrócić uwagę na wymiary obydwu modeli – kabiny w obwodzie mają 920 mm są, więc dostosowane do montażu w małych łazienkach. Cena kabin brutto ok. 4000 zł.

Duschy Sp. z o.o. < 05-092 Łomianki ul. < Kolejowa 81 < tel. (022) 751 21 50 < biuro@duschy.pl < www.duschy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA