Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Urządzając łazienkę warto skorzystać z najnowszych propozycji firmy Antado. Połączenie gładkich, błyszczących powierzchni z modnymi wzorami drewna to charakterystyczna cecha trzech najnowszych serii mebli łazienkowych.
 
Seria \"Cherry\" to podwieszane meble o zaokrąglonych krawędziach szafek. Idealnie komponująca się kształtem umywalka podkreśla nowoczesne wzornictwo linii. System cichego zamykania szuflad oraz praktyczna półeczka na drobiazgi umieszczona po wewnętrznej stronie drzwi regału podnoszą komfort użytkowania. Umywalki i szafki podumywalkowe dostępne są w czterech szerokościach: 40, 50, 60 i 70 cm.
Seria \"AmarenoÓ\" to bardziej klasyczny design. Uzupełnieniem są ceramiczne umywalki o szerokościach od 55 do 95 cm. Ciekawym wyposażeniem są zestawy metalowych koszyczków zamontowane wewnątrz szafek pod umywalki. Seria \"Amareno\" składa się jeszcze z dwóch niewielkich szafek wiszących oraz trzech rodzajów podwieszanych regałów dostępnych również w wersji z wbudowanym koszem na bieliznę.
Ostatnia propozycja to dobrze już znana na rynku seria \"F-4\" dostępna teraz w nowym wykończeniu na wysoki połysk. Szafki pod umywalki posiadają praktyczne, pojemne szuflady. Minimalistyczny prostokątny wygląd mebli podkreśla geometryczna forma umywalki. Szafka pod umywalkę występuje w trzech szerokościach: 60, 70 i 80 cm.
Wszystkie prezentowane linie dostępne są w trzech błyszczących wykończeniach: w kolorze drewna Cherry Cardiff, w kolorze egzotycznego drewna Wenge oraz w klasycznym kolorze białym. Wykończenie na wysoki połysk nawiązujące do najnowszych tendencji światowych sprawia, że kolory wydają się bardziej czyste, a wzór drewna bardziej widoczny.
Uzupełnieniem opisywanych mebli są lustra w ramach wykonanych z błyszczącego aluminium. Lustra dostępne są w wersji z oświetleniem lub bez, oraz w szerokościach dostosowanych do szafek podumywalkowych. Polecamy również akcesoria łazienkowe dopasowane stylem do prezentowanych linii.
Wszystkie przedstawione serie oraz wiele innych nowości firmy Antado zostanie pokazanych na tegorocznych targach Budma 2008, które odbędą się w dniach 22 do 25 stycznia w halach targowych w Poznaniu. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy nr 26 w hali 3A. <

ANTADO SP. Z O.O., ul. 10 Lutego 19, 81-364 Gdynia, tel. (058) 682 89 45, fax (058) 682 04 27, www.antado.pl, antado@antado.pl 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA