Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma DEVO to wiodący na polskim rynku producent mebli łazienkowych. Działa od 1990 roku systematycznie rozwijając się i podnosząc poziom swoich produktów. Obecnie DEVO to dwa zakłady produkcyjne mieszczące się w Łomży. Ponad 70% produkcji DEVO sprzedaje dla odbiorców poza Polską, z  reguły w Unii Europejskiej. W Polsce DEVO jest również dystrybutorem wielu produktów ceramicznych, głównie z Włoch, takich fabryk jak Art Ceram, Althea, GSG, Tecla i Falerii.

DUŻA wilgotność powietrza, kontakt z wodą i środkami chemicznymi sprawiają, że materiały używane w meblach łazienkowych muszą spełniać wysokie wymagania. Wyroby DEVO są trwałe i wykonane z najlepszych materiałów. DEVO gwarantuje jakość i wieloletnią możliwość użytkowania mebli łazienkowych zapewniając satysfakcję na lata. Dlatego właśnie mamy setki tysięcy zadowolonych klientów.
Pierwszą z nowości, którą chcemy Państwu przedstawić jest kolekcja mebli łazienkowych „Vena”. W jej skład wchodzą lustro z oświetleniem, umywalka dolomitowa o szerokości 110 cm lub 80 cm, szafka pod umywalkę z szufladami oraz słupek o wysokości 150 cm z szufladą. Meble wykonano z płyty MDF, wykończonej folią 3D, a wykorzystane okucia pochodzą od marki Blum. Kolekcja dostępna jest w kolorach: Noce Dijon, biały i wenge. Przykładowa sugerowana cena detaliczna szafki z umywalką 110 cm w kolorze Noce Dijon wynosi 2267 zł.
Umywalkę dolomitową w serii „Vena” zastąpić można ceramiczną umywalką „Frank” włoskiej marki Falerii.
„Dynamic” to niezwykle lekka w swej formie i funkcjonalna kolekcja, składająca się z lustra z oświetleniem, umywalki dolomitowej o szerokości 90 cm, szafki pod umywalkę, słupka z szufladą, półsłupka z szufladą oraz szafki wiszącej o szerokości 30 cm. W konstrukcji kolekcji wykorzystano okucia firmy Blum, a całość wykonano z płyty MDF wykończonej folią 3D. Efektowne wrażenie wywierają specjalnie dla kolekcji produkowane uchwyty do szafki pod umywalkę.Dostępne kolory: wenge, cerezzo i biały. Sugerowana cena detaliczna szafki z umywalką w kolorze cerezzo to koszt rzędu 2158 zł.
Kolejną ciekawą propozycją DEVO jest kolekcja mebli łazienkowych „Danubio”. Kolekcja to lustro, umywalka dolomitowa o szerokości 60 cm i 90 cm lub dwukomorowa 120 cm, szafka pod umywalkę z szufladami, słupek z drzwiami oraz słupki z szufladą.  Podobnie jak w przypadku kolekcji „Vena” i „Dynamic”, meble „Danubio” wykonano z płyty MDF wykończonej folią 3D, a okucia pochodzą od austriackiej marki Blum. Dostępne kolory: biały, wenge, czarny, Mountain Larch Fino, Teak Grey i Teak Wood.  Przykładowa sugerowana cena detaliczna szafki z umywalką 90 cm w kolorze Teak Grey wynosi 1747 zł.

DEVO, ul. Meblowa 29, 18-400 Łomża, tel. 86 216 93 84 / 85, fax. 86 216 93 55, e-mail: devo@devo.pl, www.devo.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA