Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Coram Poland została wyłącznym dystrybutorem w Polsce włoskich marek Disegno Ceramica i Guglielmi. Stosowne umowy zostały podpisane na początku br. Disegno Ceramica to producent ceramiki sanitarnej, Guglielmi wytwarza baterie.
Dlaczego firma zdecydowała się na współpracę z tymi właśnie producentami?
W obu firmach widzimy ogromny potencjał – mówi Joanna Karaś, dyrektor generalny Coram Poland. – Disegno to firma stosunkowo młoda jeśli chodzi  rynek włoski (istnieje niespełna dwadzieścia lat), ale bardzo dynamiczna. Przekonaliśmy się, że ma odpowiednie zaplecze technologiczne oraz jest bardzo kreatywna. Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi o Guglielmi. Armatura tej marki to baterie o znakomitym wzornictwie i  przystępnej cenie. Jesteśmy pewni, że produkty obu tych marek stanowią ciekawą propozycję dla klientów.
Jak zapowiada Coram Poland, rok 2006 będzie czasem aktywnej promocji nowych marek na rynku i wprowadzania ich do oferty partnerów. Produkty obu włoskich firm można już zobaczyć w salonie firmowym Coram Poland w Warszawie. Pokazane są tam m.in. serie „Ovo”, „Splash” oraz umywalki „Luna” z oferty Disegno Ceramica, a także baterie „AG” marki Guglielmi. Część z tych produktów jest już dostępna u partnerów Coram Poland. Nowe marki będą sprzedawane wyłącznie w salonach łazienkowych.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA