Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Przejęcie czeskiej spółki Novaservis pozwoliło Grupie FERRO na wzbogacenie swojego produktowego portfolio o kilkaset wysokiej jakości wyrobów takich jak: baterie, akcesoria łazienkowe, natryski, akcesoria do instalacji armatury łazienkowej i grzejniki.
- W ten sposób nasza oferta asortymentowa stała się bardziej komplementarna, a to umożliwiło cross selling, czyli wzajemną sprzedaż produktów Novaservis na rynku polskim poprzez kanały dystrybucji Grupy i produktów FERRO na rynkach obsługiwanych przez czeską spółkę. Nowe marki Metalia, Titania i Novatorre, które proponujemy polskim odbiorcom zostały starannie wyselekcjonowane ze względu na swą charakterystykę: wysoką jakość, nowoczesną technologię, elegancki design i różnorodność asortymentową - mówi Aneta Raczek, Prezes Zarządu FERRO S.A.
Baterie z linii wzorniczej Metalia 56 są uzupełnieniem dotychczasowej oferty FERRO skierowanej do klientów zainteresowanych ograniczeniem zużycia wody. Zaopatrzone w dwustopniową głowicę ceramiczną, wydajny perlator i system łatwego usuwania osadów kamienia wapiennego przynoszą aż 50% oszczędność jej zużycia. Produkowane z najlepszych surowców w czeskim zakładzie Novaservis w oparciu o europejskie normy prezentują niezwykle udany mariaż zaawansowanej technologii z ciekawym wzornictwem. Baterie pozycjonowane w wyższym segmencie rynku przeznaczone są do średnich i dużych łazienek. Producent udziela na nie 7-letniej gwarancji.
Metalia 57 to elegancka kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych z przeznaczeniem do pomieszczeń małych i średniej wielkości.
Linia baterii Titania Iris o tradycyjnym, uniwersalnym wzornictwie jest odpowiedzią producenta na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty z segmentu ekonomicznego. Funkcjonalne i niedrogie baterie wytwarzane w czeskiej fabryce w Znojmo, zaopatrzone w markowe komponenty, z 5-letnim okresem gwarancji.
Natomiast Novatorre to rozbudowany program akcesoriów łazienkowych obejmujący kilka zróżnicowanych linii wzorniczych przeznaczonych dla łazienek domowych i hotelowych oraz serię akcesoriów dla niepełnosprawnych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA