Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kolekcja Kwadro ugruntowała już swoją pozycję na rynku mebli łazienkowych. Zawdzięcza ją nowoczesnemu wzornic-twu, wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Troszcząc się o indywidualne potrzeby i oczekiwania klienta producent wprowadza do serii nowe elementy.

Kolekcja Kwadro to odpowiedź na potrzeby klientów w sferze optymalnego zagos-podarowania powierzchni łazienki. Bogactwo funkcji, jaką daje modułowość tej serii jest bardzo szeroka. Przykładem­­ tego są szafki wiszące, które można montować zarówno pojedynczo jak i podwójnie, komody, słupki, podpory, blaty oraz lustra. Wprowadzenie do serii dodatkowych elementów pozwoliło uzyskać ciekawe oblicze łazienki z nastawieniem na wygodę i funkcjonalność. Kwadro w nieoczekiwany sposób z mebla „typowego”, nabiera cech mebla „dizajnerskiego”, aby aranżować i wypełniać przestrzeń łazienkową nietuzinkowymi zestawami.
W skład kolekcji wchodzą szafki podumywalkowe (cena od 520 zł netto), umywalki z konglomeratu (cena od 379 zł netto), słupki (cena od 625 zł netto), komody (cena od 399 zł netto), szafki wiszące (cena od 249 zł netto).
Seria występuje w trzech kolorach: tradycyjnej bieli, stonowanej czerwieni i niepowtarzalnej, nowoczesnej czerni. Wszystko lakierowane na wysoki połysk.«

Elita Sp. z o.o., ul. Żeromskiego 32, 82-400 Sztumskie Pole, tel. (55) 277 20 81, fax (55) 277 22 12, www.elitameble.pl, biuro@elitameble.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA