Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W maju tego roku firma Hydrosolar wzbogaciła się o dwa nowe obiekty handlowe. 5 maja lokalizację zmienił częstochowski oddział firmy. Aktualnie mieści się on przy ul. Równoległej. Wcześniej był on zlokalizowany przy ul. Dekabrystów, gdzie obecnie mieści się firmowy sklep Hydrosolaru. Również z początkiem maja działalność zainaugurował oddział w Katowicach, mieszczący się przy. ul. Żeliwnej. Pod wspólnym adresem funkcjonują tu oddział oraz samoobsługowa hurtownia instalacyjna. Łączna powierzchnia magazynowa nowego obiektu to ponad 900 m2.
Dzięki tym zmianom ogólna liczba placówek firmy Hydrosolar wzrosła do 21. W planach firmy jest dalszy rozwój sieci hurtowni samoobsługowych – tylko do końca lipca tego roku powstaną nowe placówki w Katowicach, Chrzanowie, Częstochowie, Gorlicach, Raciborzu i Zawierciu.
Grupa Hydrosolar jest organizacją handlu hurtowego w branży techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz sieci zewnętrznych. Oferta handlowa firmy obejmuje przeszło 40 tysięcy produktów dystrybuowanych w systemie sprzedaży hurtowej i detalicznej.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA