Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Pool-Spa

REKLAMA

Pool-Spa, lider na rynku urządzeń do hydromasażu, wprowadza cztery nowe panele masażowe: „Tubos”, „Banjo”, „Long’ oraz „Iris”. Są to prawdziwi indywidualiści wśród urządzeń z hydromasażem.
PANELE „Tubos” i „Long” powstały z inspiracji awangardowymi rozwiązaniami. Unikatowy design tych produktów bazuje na geometrycznej formie, która idealnie sprawdza się we współczesnych wnętrzach. Panel „Tubos” zapewnia trzy rodzaje hydromasażu. Prostokątne dysze rozmieszczone w dwóch rzędach dają mocny efekt masażowy. Talerz centralny zapewnia szeroki strumień wody z efektem orzeźwiającej deszczówki. Praktycznym uzupełnieniem zestawu jest podręczna słuchawka natryskowa, która wraz z korpusem kolumny tworzy estetyczną, utrzymaną w minimalistycznej konwencji całość. Oryginalne kształty poszczególnych elementów, oraz satynowe aluminiowe wykończenie plasują go w grupie ekskluzywnych produktów. Podobnych wrażeń estetycznych i relaksacyjnych dostarcza panel „Long”,  produkt  prosty, geometryczny, a jednocześnie wyrafinowany. Idealnie sprawdzają  się w nietypowych wnętrzach.
Panel „Iris” to połączenie modnego designu i ekonomiki użytkowania. Trójfunkcyjny przełącznik pozwala na szybki wybór rodzaju strumienia;  delikatny i rozłożysty z prysznica centralnego, intensywnie pobudzający z dysz masażowych czy tradycyjny ze słuchawki natryskowej. Niezwykle prosty w obsłudze spełni oczekiwania tych, którzy cenią wysoką jakość i funkcjonalność przedmiotów. Dodatkowo wyposażony w dolną wylewkę może być montowany także nad wanną. Satynowe elementy oryginalnie wyróżniają się na tle matowego aluminiowego korpusu. Wśród nich na uwagę zasługuje oryginalna deszczownica – płaski, o niepowtarzalnym wyglądzie prysznicowy talerz.
Czym różni się  panel „Banjo” od tradycyjnej baterii prysznicowej? Jest wielofunkcyjny, ponieważ zapewnia trzy rodzaje wodnego masażu. Wyposażony został w termostat, który pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury wody, zgodnie z preferencjami użytkownika. Jego korpus jest trwały, bo wykonany  z wysokiej jakości akrylu. Pozostałe elementy posiadają eleganckie aluminiowe wykończenie. Ale „Banjo” to coś więcej niż panel. To także element dekoracyjny łazienki. Dzięki „Banjo” użytkownicy mają nieograniczone możliwości wyrażania siebie. Panel został skonstruowany tak, by mogli oni odzwierciedlać własną osobowość, m.in. poprzez samodzielnie zaprojektowanie wzoru tarczy, optymalnie dopasowyjące panel do łazienkowego wnętrza. Można wstawić tu zdjęcie, grafikę, czy logo. Liczy się zatem inwencja użytkownika. Panel „Banjo” świetnie prezentuje się zarówno w łazience prywatnej, jaki i w łazienkach publicznych, hotelowych czy fitness klubach. Jest doskonałą alternatywą dla popularnej baterii prysznicowej. Sprawdzi się zarówno w kabinie o oszczędnej stylistyce typu „walk in”, jak i w kabinach tradycyjnych. Niebanalnym rozwiązaniem będzie ustawiony w centralnym miejscu łazienki, stanowiąc interesujący element aranżacyjny. <

Pool-Spa Sp. z o.o. < 72-300 Gryfice < ul. Dąbskiego 35 < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA