Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Artweger

REKLAMA

Bisk S.A., lider rynku wyposażenia łazienek z Piaseczna pod Warszawą, pozostaje w ciągłym natarciu. Firma, która od początku swego istnienia specjalizuje się w akcesoriach łazienkowych kontynuuje ekspansję na nowe rynki i zaskakuje nowościami.
2005 to dla Bisk kolejny udany rok. Firmie udało się nie tylko wypromować nowe wzornictwo i technologie, ale także poszerzyć rynki zbytu o kolejne kraje.
Bardzo dobre przyjęcie nowoczesnej „Atheny”, produkowanej w zaawansowanej technologii wtrysku tworzywa wspomaganego azotem, dowiodło, że klienci wciąż poszukują nowych form i „ciepłego” materiału.
Z kolei „Vektor” i „Image” – dwie kolekcje wykonane z wysokogatunkowego mosiądzu i sprzedawane w wyszukanych, tekturowych opakowaniach, z powodzeniem wprowadziły Bisk w obszary kolekcji ekskluzywnych. Pozostały przy tym, zgodnie z tradycją firmy, dostępne cenowo.
Na rok bieżący firma z Piaseczna także przygotowuje wiele nowości. Pierwszą z nich jest już wprowadzona do sprzedaży nowa wersja metalowej kolekcji „Oregon” – z drewnopodobnym elementem dekoracyjnym. To odpowiedź na rosnące zainteresowanie drewnem w urządzaniu łazienek.
Niebawem ukaże się nowa, „twarda” deska sedesowa. Uniwersalny i niezwykle wyważony kształt połączony z masywnością i opcją dekorowania zdjęciami powinny sprawić, że wypełni ona niszę rynkową. Deska produkowana będzie w technologii antybakteryjnej.
Z kolei w połowie roku spodziewana jest nowa kolekcja plastikowych elementów wolno stojących. Wykonane z matowego tworzywa, ponadczasowe formy z dekoracyjnym elementem tłoczonym będą kontrastować z posiadaną już bogatą ofertą kolekcji ceramicznych. Projektanci z firmy Bisk pracują też nad kilkoma kolekcjami metalowymi, zaplanowanymi na drugą połowę roku (w tym linią w stylu retro).
Ten istny wysyp nowości wspomaga ekspansję terytorialną. W ubiegłym roku firma z powodzeniem wkroczyła m.in. na Półwysep Iberyjski, do Szwajcarii i Norwegii. Liczba krajów Europy, w których sprzedawane są produkty Bisk przekroczyła 25, a eksport wzrósł w roku ubiegłym o 50%. W tej sytuacji Bisk zaczął przygotowywać ekspansję na rynki pozaeuropejskie. <

Bisk S.A. < ul. Julianowska 54/56 < 05-500 Piaseczno < tel. (022) 715 00 00 < fax (022) 750 36 20 < e-mail: bisk@bisk.pl < www.bisk.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA