Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Filozofią Antado  jest poszukiwanie nowych pomysłów i projektów. Dzięki temu firma może poszczycić się niezwykle szerokim i niebanalnym asortymentem mebli łazienkowych. Obecnie postanowiła poszerzyć asortyment linii „F-4”, która cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Linia „F-4” cechuje się nowoczesnością, prostotą i wyrazistością stylu. Teraz Antado poczyniło ukłon w stronę wymagającego klienta i wprowadziło cztery atrakcyjne duże umywalki. Dwie z nich posiadają pojedynczą miskę i szeroki wygodny blat i są dostępne w dwóch szerokościach: 100 i 140 cm. Pozostałe to podwójne umywalki również dostępne w dwóch szerokościach: 120 i 140 cm. Ich ciekawy design zapewnia bardziej komfortowe korzystanie z pokoju kąpielowego. Szafki pod te umywalki zostały wyposażone w praktyczne, pakowne szuflady i są również dostępne w wersji z systemem cichego zamykania.
Linia powiększyła się również o pięć zupełnie nowych szafek z umywalkami. Szafki mają ciekawie otwierane drzwiczki na prowadnicach, natomiast umywalki posiadają duże wygodne miski i są wykonane z miłego w dotyku dolomitu. Komplety dostępne są w pięciu szerokościach: od 51 do 91 cm. Ich podwieszana forma ułatwia utrzymać czystość w łazience.
Cała kolekcja opiera się na czterech wykończeniach: wenge mat, wenge połysk, cherry Cardiff połysk oraz klasyczny biały połysk. Oprócz opisanych mebli na linię „F-4” składają się również umywalki szklane w trzech szerokościach i sześciu kolorach, trzy umywalki dolomitowe, szeroki wybór szafek pod umywalki, 5 niewielkich szafek wiszących, dwa rodzaje regałów i niewielka podwieszana komoda. Do mebli można również dokupić akcesoria łazienkowe zachowujące styl kolekcji.
Uzupełnieniem prezentowanej linii są lustra w ramach aluminiowych, które mogą mieć wykończenie matowe lub błyszczące i są dostępne z oświetleniem lub bez.
Antado zawsze było liderem w kształtowaniu nowych stylów w branży mebli łazienkowych. Wymagający rynek wiąże się z elastyczną produkcją mającą na celu zaspokojenie potrzeb nowoczesnego klienta. Antado pomyślnie łączy wieloletnie doświadczenie z nowymi pomysłami tworząc innowacyjne meble i kreując nowy design w łazience. <


Antado Sp. z o.o. < ul. 10 Lutego 19 < 81-364 Gdynia < tel. (058) 682 89 45 < fax (058) 682 04 27 < www.antado.pl < e-mail: antado@antado.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA