Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ferro Spółka z o.o. wchodząca w skład holdingowej Grupy Ferro to dynamicznie rozwijająca się firma. Działa na rynku polskim i za granicą. Posiada spółkę zależną na Ukrainie, przedstawicielstwo w Moskwie oraz firmę produkcyjną w Chinach. Jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę znanych i cenionych firm włoskich: DAB, Caleffi, Cimm i Cewal.

Podstawowym profilem działalności spółki Ferro jest technika sanitarno-grzewcza. Swoją szeroką gamę wyrobów sprzedaje w kraju i eksportuje m.in. do UE, Europy Wschodniej oraz krajów azjatyckich. Oferta produktowa jest w sposób ciągły dostosowywana do wymagań rynku i potrzeb klientów. Spółka wprowadza na rynek nowoczesne, wysokiej jakości technicznej produkty pod marką Weberman oraz klimatyzatory firmy Midea. Współpracuje z instalatorami, inwestorami i projektantami w zakresie techniki sanitarnej, grzewczej i klimatyzacji.

Spółka Ferro to lider w sprzedaży baterii łazienkowych i kuchennych, akcesoriów sanitarnych oraz szerokiej gamy armatury przepływowej. Na rynku krajowym spółka Ferro zajmuje drugie miejsce z 18% udziałem w sprzedaży baterii łazienkowych i kuchennych. Jej wyroby cieszą się dużym uznaniem klientów ze względu na wyszukany i ciekawy design oraz bardzo dobrą jakość wykonania. Spółka przykłada ogromną wagę do ciągłego procesu podnoszenia jakości, w 2003 roku wdrożyła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Tworząc swoje produkty szczególną uwagę zwraca na ich wysoki poziom techniczny, bezpieczeństwo, funkcjonalność i estetykę wykonania. Dba o różnorodność oferty wprowadzając do niej w każdym roku nowe wyroby.

Na początku roku 2005 spółka Ferro wzbogaciła ofertę o dwie linie baterii: Werona i Padwa. Baterie z nowej kolekcji powstały dzięki dokładnym i niezwykle starannym procedurom projektowym. Łączą nowoczesne wzornictwo z perfekcją wykonania. Wszystkie modele posiadają wysokiej jakości ceramiczne regulatory przepływu z siatkami tłumiącymi hałas, co gwarantuje komfort użytkowania. Należy zwrócić uwagę na wykończenie baterii - bardzo wysokiej jakości galwaniczne pokrycie chromem. Zarówno linia Werona jak i Padwa pozwalają wymagającym klientom podkreślić charakter łazienki i kuchni. Rodziny te różnią się od siebie kształtem, który zadowala nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nowość roku 2005 stanowią także akcesoria łazienkowe Lago, Torrente i Cascata. Każda z linii wzorniczych zawiera 14 elementów niezbędnych w łazience. Wykonane z mosiądzu - pokryte chromem błyszczącym w połączeniu z jego satynowaną odmianą, stanowią funkcjonalny element wyposażenia łazienek. Należy zwrócić uwagę na zastosowanie szkła do wykonania elementów poszczególnych kompletów. Dzięki temu szklanki, półka i mydelniczka stanowią ozdobę wnętrza. Szeroka gama elementów serii sprzedawanych pojedynczo daje klientowi możliwość samodzielnego aranżowania zestawu łazienkowego. Oferowane trzy serie zestawów w znaczący sposób różnią się designem pozwalając klientowi optymalnie dobrać serię do charakteru wnętrza.

Kolejne miesiące roku również będą obfitowały w nowości. Planujemy w dalszym ciągu wzbogacić naszą ofertę w nowe serie baterii przeznaczone dla wymagającego klienta ceniącego estetykę, elegancję i ciekawe wzornictwo. Uzupełnieniem baterii będą nowe, przesuwne i punktowe zestawy natryskowe. Zachęcamy klientów również do zakupu nowych rączek natrysku od miesiąca maja br.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA