Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma McAlpine od ponad stu lat specjalizuje się w produkcji wyrobów do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pierwsze tego typu produkty powstały w firmie McAlpine w 1902 roku. W 1957 roku firma jako pierwsza w Wielkiej Brytanii rozpoczęła produkcję syfonów z tworzywa sztucznego.

Obecnie firma McAlpine wytwarza szeroki wachlarz produktów najwyższej jakości, przeznaczonych na rynki całego świata. Firma McAlpine znana jest z dużej elastyczności i innowacyjności, dzięki czemu poszczególne jej produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego odbiorcy czy rynku zbytu. Produkty McAlpine są bardzo proste w instalacji. Łatwo je utrzymać w czystości. Wysoka jakość uszczelek, najwyższej klasy materiały użyte do produkcji oraz duża precyzja wykonania przysporzyły wyrobom McAlpine wielu zwolenników na całym świecie. Również w Polsce instalatorzy stosują je coraz chętniej. Klienci otrzymują od firmy pięcioletnią gwarancję na niezawodność jej produktów.

W tym roku firma przedstawi kilka grup produktów systemów odpływowo-przelewowych takich jak dekoracyjne syfony umywalkowe, dozowniki, syfony brodzikowe czyszczone od góry, syfony wannowe, syfony zlewozmywakowe, sztucery do misek ustępowych, wpusty podłogowe, podłączenia elastyczne do urządzeń sanitarnych itp.

Filozofią firmy jest produkowanie wyrobów najwyższej jakości oraz łączenie ich nowoczesnego designu, z dostosowaniem ich do wymogów wszystkich rynków świata. Wachlarz produktów zilustrowanych w niniejszym artykule jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie produktami dekoracyjnymi, tzw. \"eksponowanymi\". Różnorodność propozycji oferowanych przez firmę McAlpine daje projektantom i klientom możliwość wyboru produktu wysokiej jakości, funkcjonalnego oraz atrakcyjnego w swoim wyglądzie.

McAlpine do syfonów oferuje trzy rodzaje spustów dekoracyjnych wykonanych z mosiądzu, dostępnych w szerokiej gamie kolorystycznej. Pierwszą z nich stanowią nakładki (kapsle) spustów pokrywające otwory odpływowe umywalek, które nie zakłócają prawidłowego odpływu wody. Druga grupa to łatwe w obsłudze spusty z systemem \"click-clack\", zaś trzecia to spusty automatyczne, które są otwierane i zamykane poprzez dźwignię umieszczoną przy odpływie syfonu. Wszystkie spusty są łatwe w instalacji i mogą być stosowane zamiennie do każdego rodzaju syfonu umywalkowego.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA