Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Opoczno

REKLAMA

„Nowe Trendy Opoczno” – pod takim hasłem Opoczno SA zaprezentowało w styczniu br. swoim największym partnerom handlowym z kraju i z zagranicy najnowsze kolekcje płytek ściennych i gresowych. Pokaz 7 nowych kolekcji: „Wood&Cement”, „Gres Arenisca”, „Organic”, „Fiori”, „Ventura”, „Etnica” i „Gres Real Cotto” wzbudził ogromne zainteresowanie 300 zebranych gości, przedstawicieli ponad 100 firm dystrybucyjnych.

PRZEDSTAWIAMY Państwu dwie, wybrane pośród prezentowanych wówczas kolekcji: „Wood&Cement” oraz „Gres Arenisca”.
Pierwsza z nich to utrzymana w naturalnym klimacie i w ciepłych kolorach drewna seria ze wzorem będącym połączeniem drewna i cementu. Polecana jest szczególnie do aranżacji łazienek. Płytki ścienne w formacie 25x35 cm są gładkie, o matowym wykończeniu. Oferowane są w trzech kolorach: kremowym, orange i brązowym. Istnieje możliwość układania płytek w poziomie – z dekoracją classic, geo lub w pionie – z dekoracją geo. Dekoracje classic tworzą realistyczny obraz kwiatów, sugerujący ich poziome ułożenie na większej płaszczyźnie. Druga dekoracja o geometrycznym wzorze także łączy w sobie naturalne motywy roślinne. Uzupełnieniem dekoracji jest modny szklany profil oraz listwy będące powtórzeniem wzoru płytki na mniejszym formacie. Umożliwia to aranżację wnętrz opartą na łączeniu modularnych formatów. W kolekcji znajdują się także płytki podłogowe: mrozoodporny szkliwiony gres porcellanato w formacie 33,3x33,3 cm.
„Gres Arsenica” to z kolei nowoczesna gresowa kolekcja ścienno-podłogowa. Utrzymane w odcieniach piaskowca płytki przeznaczone są zarówno do zastosowań wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Płytki w formacie 29,7x29,7 oraz 29,7x59,8 cm o matowej, gładkiej powierzchni swoim wzorem imitują skałę piaskowca. Dostępne są w kolorach: krem, beż i mocca. Kolekcję uzupełniają trzy komplety dekoracji. Pierwszy komplet to dekoracje techno – nowoczesne, strukturalne imitujące metal, ręcznie zdobione platyną lub złotem. Drugi komplet to mosaic – tworzą go elementy mozaikowe ze wstawkami metalowymi. Trzeci komplet – fala, to cięte listwy i centra tworzące wzór listków. W kolekcji „Gres Arsenica” dostępna jest również nowoczesna cięta mozaika w kolorach: krem, beż, mocca oraz mix tych trzech kolorów. <

Opoczno S.A. < 26-300 Opoczno < ul. Przemysłowa 5 < tel. (044) 754 81 00 < fax (044) 755 34 26 < www.opoczno.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA