Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Strategiczną rolę w filozofii charakteryzującej produkty włoskiej firmy Glass Idromassaggio odgrywają bogactwo i zróżnicowanie oferowanych modeli. Te ogólnie znane i doceniane atrybuty pozwalają każdemu z użytkowników wybrać taki rodzaj hydromasażu, który najlepiej odpowiada jego wymaganiom. Z tego względu firma Glass poszerzyła swą ofertę o dwie nowe wanny: Clessidra i Tulipano.

Ponieważ coraz więcej osób docenia dzisiaj działanie hydromasażu, firma Glass postanowiła wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom proponując rozwiązania wysokiej jakości, a jednocześnie dostępne dla licznych użytkowników. Zgodnie z tą zasadą Glass kontynuuje poszukiwania mające na celu oferowanie coraz to nowszych modeli wanien i kabin natryskowych z hydromasażem, łączących innowacje ze szczególnymi możliwościami ich wykorzystania i atrakcyjnym wzornictwem. Nowe modele wanien to owoc poszukiwań w zakresie nowatorskich rozwiązań wzorniczych, zapewniających użytkownikom dobre samopoczucie i nie zajmujących przy tym zbyt wiele cennej przestrzeni łazienki. Prostokątne wanny z hydromasażem Clessidra i Tulipano łączą w sobie prostotę i elegancję nowoczesnej formy, zapewniając równocześnie komfort użytkowania.

Wyrafinowana, czysta linia utrzymanej w minimalistycznym stylu wanny Clessidra nawiązuje formą do starożytnej klepsydry. Odpowiednio wyprofilowane, lekko pochyłe boki wanny zapewniają maksimum komfortu i odpowiedni poziom wody, idealny dla tych, którzy pragną w pełni wykorzystać możliwości ożywczego hydromasażu. Wanna Clessidra, występująca w rozmiarze 180x180 cm, pojemność 285 litrów, dostępna jest w kilku wersjach: do zabudowy, z 16 dyszami do hydromasażu airpool i 8 dyszami do hydromasażu whirlpool.

Klarowną, nawiązującą do stylu geometrycznego formę wanny Tulipano uwydatnia szczególnie zmysłowa linia jej wnętrza. Maksymalny komfort i relaks w czasie kąpieli zapewni użytkownikom delikatnie opadający zagłówek i odpowiednio dobrana głębokość wanny Tulipano. Wanna ta ze względu na swe wymiary (170x75 cm; pojemność: 250 litrów) polecana jest również do mniejszych łazienek. Wyposażona jest w 14 dysz do hydromasażu airpool i 6 dysz do hydromasażu whirlpool. Występuje również w wersji do zabudowy.

Odświeżenie ciała i umysłu masażem w postaci strumieni powietrzno-wodnych w wannie lub w kabinie natryskowej Glass to najbardziej naturalny i skuteczny sposób dbania zarówno o zdrowie jak i dobre samopoczucie. Oprócz ożywczego wpływu na organizm, przydającego mu nowej energii, hydromasaż Glass usuwa stres i rozluźnia mięśnie. Do tych dobroczynnych skutków hydromasażu, które odczuwane są natychmiast, dochodzą również inne, wynikające z jego regularnego użytkowania. Codzienna kąpiel w wannie z hydromasażem Glass wpływa na stymulację układu krążenia, ułatwia drenaż układu limfatycznego, a także zapobiega zatrzymywaniu wody w tkankach i pomaga w redukcji nieestetycznego cellulitisu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA