Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Koło

REKLAMA

Oferta produktów Koło wzbogaciła się o nowe modele wanien akrylowych. Do obecnej już na rynku rodziny wanien asymetrycznych dołączyły nowe modele: „Geo”, „Elipso” i „Clarissa”. Po raz pierwszy można je było zobaczyć przy okazji targów Aqua-San. Swoją premierę miała tam również prostokątna wanna „Primo”.
RODZINĘ wanien asymetrycznych oferowanych przez Koło charakteryzuje nowoczesny, oryginalny design, ergonomiczne kształty oraz wysoka jakość wykonania. Wanny asymetryczne przeznaczone są do wnętrz, gdzie rezygnuje się z klasycznej prostoty na rzecz nowatorskich kształtów. Kąty proste, zestawione z mniejszym lub większym zaokrągleniem jednego z boków, nadają pomieszczeniu dynamicznego charakteru.
Dla osób, które chcą mieć siedzisko polecana będzie wanna „Geo”. Jest to klasyczna wanna narożna, której łagodne rysy i wąskie brzegi dodają wnętrzu lekkości. Niewielkie ranty sprawiają, że nie tracimy kilku centymetrów przestrzeni kąpielowej. Wanna ma wymiary 140x100 cm i 44 cm głębokości.
Wannę „Elipso” o wymiarach 150x100 cm charakteryzuje z kolei oryginalne owalne wnętrze i bardzo delikatne ranty. Półka w narożniku doskonale nadaje się na kąpielowe kosmetyki i akcesoria. Subtelne rysy tego modelu napełniają wnętrze spokojem i ciepłem.
„Clarissa” zwraca uwagę charakterystycznym, futurystycznym kształtem. Szerokie ranty sprawiają, że wygląda bardzo stabilnie, a szeroka wyprofilowana część wanny stanowi wygodne oparcie dla pleców. Wanna ma wymiary 160x100 cm.
Prostokątna wanna „Primo” stylistyką nawiązuje do ceramiki i mebli tej samej serii, dzięki czemu łatwo można skompletować wyposażenie łazienki tak, aby tworzyło spójną całość. Wannę cechuje modny design, u którego podstaw leżą prostota i minimalizm. To właśnie oryginalny kształt decyduje o jej funkcjonalności i estetyce. Do wyboru są cztery długości wanny, co umożliwia jej dopasowanie do każdej łazienki.
Wszystkie opisywane wyżej modele wanien oferowane są także w wersji z hydromasażem. Ponadto do wanien dopasowane są praktyczne obudowy akrylowe Koło. Obudowa pozwala na szybki i łatwy montaż, zaś w wannach z hydromasażem ułatwia dostęp do instalacji. <

Sanitec Koło Sp. z o.o. < ul. Toruńska 154 < 62-600 Koło < tel. (063) 261 84 00 < infolinia: 0801 17 17 17 < www.kolo.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA