Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wydawnictwo Publikator w połowie lutego 2009 r. uruchomiło nową odsłonę istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl. Pod adresem www.dobrzemieszkaj.pl obejrzeć można kilka tysięcy zdjęć wnętrz domów i mieszkań zaaranżowanych przez architektów i projektantów.
Niewątpliwym atutem serwisu jest licząca kilka tysięcy fotografii i stale poszerzana galeria wnętrz aranżowanych przez projektantów współpracujących z Wydawnictwem Publikator. Bogata galeria zdjęć wnętrz mieszkań i domów jest efektem ponad piętnastoletniej obecności wydawnictwa na rynku pism wnętrzarskich i specjalistycznych.
Nowa odsłona Dobrzemieszkaj.pl to jednak nie tylko baza zdjęciowa. Atutem serwisu są artykuły dotyczące prezentowanych wnętrz, przybliżające kulisy powstania ich projektów, przedstawiające pomysły projektantów w zakresie aranżacji wnętrz i doboru wyposażenia. Czytelna nawigacja i podział tematyczny ułatwiają znalezienie informacji.
Serwis Dobrzemieszkaj.pl to także artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz, aktualne podsumowania światowych i polskich targów wnętrzarskich, wywiady z polskimi i zagranicznymi designerami. W części poradnikowej znaleźć można natomiast porady współpracujących z wydawnictwem projektantów i ekspertów od urządzania wnętrz. W zakładce Projektanci wyszukać można nie tylko dane teleadresowe blisko czterystu pracowni projektowych z całej Polski, ale także zapoznać się z portfolio poszczególnych projektantów. Serwis to także okazja dla młodych polskich designerów na nieodpłatne zaprezentowanie swoich pomysłów.
Dodatkowych informacji udziela: Justyna Łotowska, redaktor naczelna portalu Dobrzemieszkaj.pl (jlotowska @publikator.com.pl).
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA