Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Zehnder Polska uruchomiła swoją nową stronę internetową, zarejestrowaną pod znaną już domeną www.zehnder.pl.
- Koncepcja strony bazuje na potrzebie rozszerzenia spojrzenia na techniczne produkty znajdujące się w naszej ofercie. Staramy się zainspirować użytkowników do stosowania śmiałych rozwiązań, poszukiwania odpowiednich produktów dla siebie, angażowania nas w proces doradztwa i doboru, jak i poszukiwania kontaktu z partnerami na terenie kraju – mówi Jerzy Stosiek, dyrektor handlowy Zehnder Polska.
Obecnie tworzona jest baza funkcjonujących na terenie kraju wystaw grzejników i zostanie ona wkrótce dołączona do strony. Już niedługo odwiedzający będą mieli także możliwość dokonania wpisu na temat dobrych firm instalacyjnych, posiadających doświadczenie w instalacji produktów marki Zehnder. Ostatecznie strona zostanie wzbogacona o listy referencyjne z bogatą ilustracją zdjęciową.
- Naszych klientów zachęcamy do odwiedzenia „strefy partnerów”. Ze względu na liczne dokumenty w niej zawarte, wymagane jest hasło dostępowe, o które można się ubiegać wysyłając formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie – dodaje Jerzy Stosiek.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA