Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rada Nadzorcza Rovese SA podjęła w dniu 24 stycznia uchwałę w sprawie powołania na okres do końca wspólnej kadencji obecnego zarządu nowych członków zarządu Spółki.
Funkcję prezesa zarządu powierzono Wojciechowi Stankiewiczowi. Wiceprezesem d.s. marketingu został Michał Wólczyński, zaś wiceprezesem ds. operacyjnych Tomasza Rejman. Michałowi Romańskiemu powierzono funkcję członka zarządu.
Wojciech Stankiewicz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł magistra na Wydziale Handlu Zagranicznego SGH uzyskał z wyróżnieniem w 1993 roku. Jest również absolwentem programu MBA na INSEAD we Francji, który ukończył z wyróżnieniem w 1995. W latach od 1993 do 2008 - w McKinsey & Company, od 2002 jako partner. W ramach pracy w McKinsey doradzał klientom w Polsce i na świecie przede wszystkim w zakresie strategii, restrukturyzacji i organizacji. Był m.in. odpowiedzialny za sektory dóbr konsumpcyjnych i handlu detalicznego. Pracował rok w biurze McKinsey w Nowym Jorku, realizował również projekty w Europie Zachodniej, Rosji, Ukrainie i na Bliskim Wschodzie. Od roku 2008 prowadzi działalność doradczą i inwestycyjną głównie jako współzałożyciel i Członek Zarządu Metropolitan Capital Solutions oraz Kapitał Ziemski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA