Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma KarGas Profil wprowadziła na rynek unikatowe urządzenie do higieny osobistej cieszące się już ogromną popularnością w Japonii, USA, Kanadzie, Austrii, Szwajcarii oraz Korei. To deska sedesowa USPA, którą dodatkowo wyposażono w funkcję bidetu.

USPA to nowoczesna deska sedesowa, która zainstalowana na odpowiednim sedsie, zmienia go w urządzenie o dwóch zastosowaniach - standardowe w.c. zyskuje dodatkowo funkcję bidetu. Urządzenie USPA posiada specjalny panel sterujący umożliwiający korzystanie
z funkcji podgrzewania deski i regulowania temperatury wody. Dzięki USPA nie jest konieczne korzystanie z papieru toaletowego. Woda o dobranej temperaturze umyje, a strumień powietrza osuszy ciało. Zamontowane na desce spowalniacze pozwalają na łagodne opadanie jej pokrywy.
USPA jest w pełni aseptyczne. Zastosowano w nim nanotechnologię cząsteczek srebra. Produkt ten jest także wyposażony w filtr wody oraz filtr absorbcyjno-jonizujący, który zapewnia neutralne powietrze.
USPA adresowane jest do użytkowników przywiązujących dużą wagę do komfortu
i higieny osobistej. Jego niewatpliwą zaletą jest relatywnie niska cena, za którą - instalując urządzenie w toalecie - można uzyskać wysoką jakość oraz wygodę użytkowania.
Wysoka jakość USPA, jego nowoczesność, zastosowana technologia wpływają na duże zainteresowanie produktem ze strony zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów handlowych. Urządzenie wzbudziło duże zainteresowanie zwiedzających m.in. na targach Budma w Poznaniu, Interbud w Łodzi, Oltarbud w Olsztynie oraz Targach Mieszkań w Warszawie. Na Międzynarodowych Targach Warmii i Mazur i Targbud w Katowicach USPA zdobyło wyróżnienie komisji w konkursie na najlepszy wyrób.
Wyłącznym dystrybutorem i zarazem ośrodkiem obsługi klientów w Polsce jest firma KarGas Profil z Grodziska Mazowieckiego. <

KarGas Profil Sp. z o.o., 05-825 Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 6, tel. (022) 724 39 11-13, fax (022) 755 80 24, e-mail: kargas@kargas.pl, www.kargas.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA