Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

17 stycznia w Mikołajkach firma Rettig Heating zorganizowała kolejny noworoczny Bal Purmo. Tradycyjnie odbył się on w hotelu Gołębiewski. Bal stał się okazją do wręczenia nagród najlepszym projektantom, instalatorom i sprzedawcom biorącym udział w trzeciej edycji konkursu Purmo Ekspert.

Najlepszymi projektantami okazali się Małgorzata Kołaczkiewicz z Warszawy oraz Jolanta Grygier i Andrzej Borowski z Olsztyna. W kategorii instalatorów nagrody zdobyli Edward Meter z firmy Somet-Instal oraz Jarosław Gejcyg z Żyrardowa, zaś w kategorii sprzedawców nagrody powędrowały do Adama Rożko z białostockiej firmy Refleks, Bogusława Czuby z firmy ZBJ oraz do Wiesława Szymaszka z tarnowskiego Sanitechu Plus. Jednocześnie firma zapowiedziała kolejną edycję konkursu, któremu od tego roku towarzyszyć będzie loteria, gdzie uczestnicy będą mogli wygrać cenne nagrody, m.in. samochody i zestawy kina domowego.

Przed balem miała miejsce zbiórka pieniędzy na rzecz domu dziecka w Szczytnie. Organizatorzy balu przekazali Januszowi Barcikowskiemu, dyrektorowi szczytnieńskiego domu dziecka kwotę ok. 25 tysięcy złotych, na którą, oprócz pieniędzy pochodzących z kwesty, złożyło się także 10 tysięcy zaofiarowane przez firmę Rettig Heating oraz 5 tysięcy pochodzące z licytacji złotego serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą wygrała warszawska firma Sanbud. Gwiazdą wieczoru był zespół Lady Pank.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA