Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

„Barcelona” to kolejna nowa kolekcja mebli łazienkowych z oferty firmy Elita, charakteryzująca się wysoką funkcjonalnością #i jakością wykorzystanych materiałów oraz eleganckim, minimalistycznym wzornictwem. Fronty i korpusy poszczególnych modeli wykonane są z laminowanych płyt grubości 16 mm. Meble „Barcelona” dostępne są w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, tzn. biały i czarny lakierowany na wysoki połysk oraz struktura grey i walnut.

W skład kolekcji wchodzą szafka podumywalkowa w dwóch rozmiarach: 60 i 80 cm, słupek oraz lustro. Uzupełnienie stanowią umywalki wykonane zarówno z ceramiki, jak i wysokiej jakości konglomeratu.
Przy produkcji kolekcji „Barcelona” wykorzystywane są wysokiej klasy akcesoria meblowe. O dużej funkcjonalności kolekcji decydują m.in. zawiasy z funkcją cichego domykania a także  szuflady z systemem pełnego wysuwu oraz cichego samodomykania. Metalowe boki szuflad decydują o znacznej trwałości i niezawodności mebli. Wszystkie metalowe uchwyty zastosowane w kolekcji „Barcelona” oferowane są w atrakcyjnym wykończeniu chromowym. Poszczególne elementy serii oferowane są w atrakcyjnych cenach, np. komplet składający się z szafki podumywalkowej i umywalki w rozmiarze 60 cm jest dostępny już od 1250 zł netto.

Elita Sp. z o.o., ul. Żeromskiego 32, 82-400 Sztumskie Pole, tel. (55) 277 20 81, www.elitameble.plREKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA