Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Jednym z warunków sprawnego i efektywnego działania firmy produkcyjnej jest jej zdolność do projektowania, wdrażania produkcji, a także wprowadzania na rynek innowacji oraz nowych wyrobów. Pod tym względem poznańska firma Witro- -Chem zalicza się bez wątpienia do liderów i to nie tylko wśród polskich firm zajmujących się produkcją akcesoriów łazienkowych.

Po premierze Collection Nˇ 17 w 2004 roku firma Witro-Chem, która w roku 2005 obchodzić będzie jubileusz 30-lecia swojej działalności, wprowadza na rynek swoją kolejną kolekcję oznaczoną jako Collection Nˇ 18. Wykonana jest ona, podobnie jak dotychczasowe kolekcje Witro-Chemu, z mosiądzu pokrytego galwanicznie chromem, a także uzupełniona o elementy ze szkła oraz drewna teakowego.

W skład kolekcji wchodzą m. in.: półka, uchwyt do papieru toaletowego, mydelniczka, różnego rodzaju wieszaki na ręczniki, pojemnik do mydła w płynie, kinkiet, lustra, kubek z podstawką, szczotka WC, mydelniczka prysznicowa i wieszaki ruchome.

Charakterystyczną cechą nowej kolekcji jest forma łącząca prostotę i masywność z elegancją, wynikająca z zastosowania rur i prętów o różnych średnicach i odpowiednio dobranych proporcjach, a także profilowanych elementów ze szkła oraz ozdobnych z egzotycznego drewna. Chłodny klimat połyskliwego chromu złagodzony został dzięki umieszczeniu teakowych pierścieni ozdobnych. Wykorzystanie egzotycznego drewna nadało elementom kolekcji znamienia indywidualności.

Elementy nowej kolekcji uzupełnione są gratisowo o dodatkowe satynowe pierścienie ozdobne pozwalające na ewentualną zamianę oraz dostosowanie nowych części do pozostałych elementów wyposażenia łazienki, szczególnie armatury. Istnieje także możliwość zakupu pierścieni ozdobnych w połyskliwym chromie.

Łącznie z prezentowaną serią na rynku znajduje się obecnie jedenaście kolekcji produkcji Witro-Chemu, z czego osiem wykonanych jest z mosiądzu pokrytego galwanicznie chromem - w wersji chrom połysk i chrom satyna (Kolekcje Nˇ 7, Nˇ 9, Nˇ 10, Nˇ 11, Nˇ 13, Nˇ 15, Nˇ 17, Nˇ 18). Trzy wcześniejsze, ale nadal znajdujące swoich zwolenników kolekcje wykonano z tworzyw sztucznych (Kolekcje Nˇ 4, Nˇ 6, Nˇ 6 Specjal). Ofertę firmy uzupełniają łazienkowe drążki rozporowe dostępne w wersjach: biały, aluminium mat, aluminium połysk oraz zasłonki łazienkowe w szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Kolekcja Nˇ 18 nie odbiega cenowo od wcześniejszych propozycji Witro-Chemu, tak więc należy się spodziewać, że połączenie jej walorów z ceną adekwatną do użytych surowców i wysokiej jakości wykonania, a zarazem przystępną dla klienta spowoduje, iż znajdzie ona, podobnie jak poprzednie kolekcje firmy Witro-Chem, uznanie i szerokie grono zwolenników.

Jednocześnie firma zapowiedziała już wprowadzenie kolejnej, bardziej ekskluzywnej kolekcji. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie szerszej publiczności, wraz z pozostałymi kolekcjami, podczas targów ISH 2005 we Frankfurcie w dniach 15-19 marca 2005 roku.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA