Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Cer-rol Sp. z o.o., kierując się nadrzędnym dobrem swoich klientów oraz gości odwiedzających ekspozycje targowe, postanowiła nie przyłączać się do bojkotu prowadzonego przez niektórych producentów płytek ceramicznych wobec targów Budma 2004 i czynnie w nich uczestniczyć. Przedstawione w formie aranżacji stałych i plansz nowe propozycje kolekcji na sezon 2004 wzbudziły duże zainteresowanie i przyniosły przychylne recenzje. Większość z nich znajdzie się wkrótce w produkcji i zostanie wprowadzona do sprzedaży w marcu i kwietniu br.

W tym roku konsekwentnie kontynuujemy linię rozwoju naszej oferty zapoczątkowaną przed dwoma laty. Dotyczy ona odmładzania wizerunku firmy nie tylko poprzez nowy system identyfikacji wizualnej, ale też, a może przede wszystkim, nowe, ciekawe i oryginalne propozycje w ofercie. Oto kilka przykładów na to, że stosując nowe technologie i łącząc różne techniki zdobienia osiąga się ciekawy efekt końcowy.

Jedną z nowości jest zestaw Iryda bardzo wysoko oceniony przez klientów. Składają się na niego płytki w dwóch tonacjach (beż i brąz) wykonane w technice \"rotokoloru\". Technika ta pozwala na uzyskiwanie swoistego efektu niepowtarzalności każdej z płytek. Płytki uzupełnione są dekoracją łączoną z gresu i biskwitu strukturalnego, która doskonale podkreśla urodę całego zestawu. Format płytek zestawu Iryda to 25x40 cm.

Drugi zestaw to płytka Safari bardzo subtelnie udekorowana lustrem, w pastelowej kolorystyce. Dekoracja wykonana została w techonologii vetromasy dającej efekt płytki szklanej, która stanowi ciekawe i inspirujące tworzywo dla projektanta. Jak widać na przykładzie, zastosowanie odpowiedniego podświetlenia dodatkowo wydobędzie jej walory zdobnicze.

Kolejny zestaw to Parnas - płytka o bardzo subtelnym wzorze charakteryzującym się grą delikatnych odcieni szarości i beży. Dodatkowy efekt w postaci refleksów matu i lustra sprawia, że płytka robi wrażenie klasycznej propozycji będącej w stanie zaspokoić każde gusta, włącznie z tymi najbardziej wymagającymi. W ciekawy sposób dobrana została dekoracja. Listwa mozaikowa składa się z tesserów o wymiarze 2,5x2,5 i 2,5x5,5 cm i występuje w modułach: 2,5x25 cm oraz 5,5x25 cm.W kolekcji występuje również centro w tym samym charakterze. Dekoracja stanowi przykład nowej technologii na polskim rynku wykorzystującej specjalną ozdobną granilę typu murano. Daje to efekt płytki szklanej i doskonale podkreśla urodę całego zestawu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA