Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Każdego dnia, pracownicy Sanplast SA starają się stworzyć produkty, które podkreślą wyjątkowość przestrzeni łazienkowej. Dokładają oni wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i upodobaniom Klientów tworząc produkty najwyższej jakości.

ABSOLUTNĄ nowością są reprezentujące dwie serie „Free Mineral” i „Space Mineral” umywalki z odlewu mineralnego. Nablatowe, prostokątne umywalki idealnie wpasują się we wnętrza każdej, nowoczesnej łazienki. Ich wygląd, łączący klasykę z nowoczesnością współgra z całością wyposażenia pokoju kąpielowego. Ośmiocentymetrowa głębokość zapewnia komfortowe korzystanie, a biały kolor o odcieniu eurowhite idealnie harmonizuje z ceramiką sanitarną. Umywalki przypadną do gustu szczególnie osobom, które cenią sobie połączenie najnowszych trendów z praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki zróżnicowanym wymiarom: 50x40x8 cm, 55x45x8 cm w serii „Free Mineral” oraz 60x47x8 cm i 80x47x8c m w „Space Mineral” mamy gwarancję dopasowania do każdej łazienki.
NOWE PRODUKTY W ZNANYCH SERIACH. Uzupełnione zostały także dwie popularne i cenione przez Klientów serie: „TX” oraz „Space Mineral”. Serię „TX” rozszerzono o nowe kolory profili: manhatan, pergamon, bahama beżowy oraz graphit matowy. Nowością jest także ścianka dodatkowa SS0/TX5 o wymiarach 70, 75, 80, 90, 100 cm, którą można łączyć z drzwiami DJ/TX5 oraz D2/TX5, co możliwość stworzenia kabiny narożnej lub trójściennej. Podążając za trendami i mając na uwadze zaspokojenie potrzeb szerokiego grona odbiorców poszerzona została także paleta wymiarowa brodzików z odlewu mineralnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu można dobrać produkt do kabiny prysznicowej nawet w nietypowych wymiarach.

WZBOGACONY HYDROMASAŻ. Wprowadzone zostały także zmiany w systemach hydromasażu marki Sanplast. Seria „Classic” wzbogacona została o sterowanie elektroniczne. Pojawił się także nowy system hydromasażu „Basic”, zapewniający jeszcze większą funkcjonalność.
Zaproponowane przez Sanplast SA zmiany zapewniają jeszcze większą swobodę kąpieli i są gwarancją wyboru najwyższej jakości produktów.
Ceny netto prezentowanych produktów: umywalki „Free Mineral” dostępne od 399 zł, umywalki „Space Mineral dostępne od 519 zł, system hydromasażu „Basic” z dopłatą do wanny dostępny od 2083 zł, system hydromasażu „Classic 2” z dopłatą do wanny dostępny od 1999 zł netto, ścianka dodatkowa SS0/TX5 dostępne od 324 zł.

Sanplast SA
Wymysłowice 1, 88-320 Strzelno
infolinia: 52 31 88 600
www.sanplast.pl

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA