Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Sanitop-Wingenroth Polska – dystrybutor kompletnego wyposażenia łazienek i instalacji, w sezonie 2007 będzie oferował kilka bardzo ciekawych produktów. Będą one skierowane przede wszystkim do właścicieli salonów łazienkowych oraz sklepów sanitarno-instalacyjnych.

Wiodącą ofertę stanowić będzie gama paneli i kolumn prysznicowych Raindrop®, które zarówno wzornictwem jak i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi będą alternatywą dla ofert innych dostawców. Równolegle firma Sanitop-Wingenroth promuje na rynku bardzo szeroką gamę wanien akrylowych. Różnorodność kształtów, szeroki wybór wymiarów oraz perfekcyjna jakość produktów potwierdzona aż 20-letnią gwarancją na akryl to cechy wyróżniające asortyment tej firmy. Dodatkowo firma proponuje również bardzo eleganckie brodziki akrylowe do kabin prysznicowych o różnych kształtach.
Panele prysznicowe serii Raindrop® to nowość na polskim rynku, która od kilku już miesięcy cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Uwagę przykuwa unikalny design oraz kilka nieszablonowych rozwiązań technicznych, niespotykanych u innych producentów. Panele są wykonane w oparciu o kolumnę aluminiową w kolorze satynowym. Solidna lecz lekka konstrukcja nadaje produktom wyjątkowy charakter. Każdy z paneli wyposażony jest w 3 dysze do masażu wodnego. Końcówki regulowanych dysz wodnych zapewniają użytkownikowi specjalny kształt strumienia wody. Głównym elementem paneli i kolumn Raindrop® jest górna okrągła głowica natryskowa o średnicy 21cm z ponad 50 dyszami wodnymi z systemem Antikalk. Specjalny zawias łączący głowicę z kolumną aluminiową zapewnia pełną regulację w zakresie kąta nachylenia strumienia wody. Przewagą paneli Raindrop® nad produktami konkurencyjnymi jest też, dostarczany w komplecie, specjalny zestaw do mocowania w narożniku kabiny prysznicowej. Na uznanie zasługuje bateria termostatyczna z potrójnym systemem filtrowania wody oraz przełącznik funkcji. Uzupełnieniem zestawu jest typowy zestaw prysznicowy z elegancką słuchawką, a także półka na przybory kąpielowe.
Wanny akrylowe oferowane przez Sanitop- -Wingenroth Polska to szeroki wybór modeli: prostokątnych o nowoczesnych a także tradycyjnych kształtach, asymetrycznych tradycyjnych i awangardowych, półokrągłych i okrągłych a także owalnych – wolno stojących. Dodatkowo firma uzupełniła ofertę o wiele modeli sześciokątnych, ośmiokątnych oraz o wannę zintegrowaną z kabiną natryskową. Różnorodne wzornictwo sprawia, że nawet wybredny klient wybierze coś dla siebie. Wszystkie modele wykonane są z oryginalnego akrylu sanitarnego o grubości 4 i 5 mm. Wysoką jakość potwierdza 20-letnia gwarancja. Każdy nabywca otrzymuje certyfikat jakości wraz z kartą gwarancyjną. Dodatkową oferta stanowi wybór kilku rodzajów brodzików akrylowych o bardzo ekskluzywnym wzornictwie. Firma dystrybuuje wanny i brodziki akrylowe na terenie kraju nawet w pojedynczych ilościach, co stwarza wyjątkową ofertę dla właścicieli salonów łazienkowych i innych punktów sprzedaży detalicznej.
Poza wspomnianymi już produktami, firma oferuje bardzo szeroki asortyment armatury łazienkowej i kuchennej. Bardzo zróżnicowana wzorniczo oraz cenowo oferta to duży atut firmy. Dodatkowo Sanitop-Wingenroth proponuje kompletny asortyment osprzętu instalacyjnego oraz części zamiennych do armatury i pryszniców, a także zaworów, perlatorów i uszczelek. Dużym zainteresowaniem cieszy się oferta bardzo wysokiej jakości węży prysznicowych i słuchawek oraz unikalnych wzorniczo desek sedesowych. Ostatnio firma wprowadziła 3 modele desek z systemem cichego zamykania oraz kilkanaście wzorów dekoracyjnych z litego drzewa oraz poliestru. W sumie ponad 1500 pozycji asortymentowych tworzy bardzo ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę dla odbiorców detalicznych. <

Sanitop-Wingenroth Polska Sp. z o.o. < ul. Staszica 37 < 64-600 Oborniki Wlkp. < tel. (061) 297 04 97 < fax (061) 297 04 98 < www.sanitop-wingenroth.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA