Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Kludi

REKLAMA

W połowie września 2006 firma Kludi zaprezentowała nowy cennik produktów. Znalazło się w nim kilkanaście nowości, obejmujących zarówno serie armatury kuchennej i łazienkowej, jak i nowinki technologiczne oraz elementy wyposażenia.
ASORTYMENT Kludi wzbogacił się m.in. o wyrazistą i dynamiczną serię baterii łazienkowych „Kludi Mx” oraz kompleksowy program baterii jednouchwytowych „Objekta-Mix new” o charakterystycznej, klarownej i miękkiej stylistyce. Od września w ofercie Kludi znajdziemy również trójotworową baterię wannowo-natryskową „Kidó”, stanowiącą uzupełnienie serii wprowadzonej na rynek w zeszłym roku, a także nowy program natryskowy „Zenta”, obejmujący m.in. baterię natryskową oraz wannowo-natryskową z termostatem, 3 rodzaje rączek natrysku i zestawy natryskowe. Ponadto wśród nowości znalazły się też baterie umywalkowe i bidetowe „Joop!” z nowymi wariantami uchwytów, wolno stojące akcesoria łazienkowe „Joop!” oraz seria baterii kuchennych „Trendo Star”, charakteryzująca się optymalnym kątem nachylenia wylewki.
Na uwagę zasługuje także nowy regulowany perlator „s-pointer”, w który wyposażono baterie umywalkowe serii „Kludi Mx”, „Objekta-Mix new”, „Kidó”, „Amphora” oraz „new waves”. To pierwszy tego rodzaju perlator na rynku, regulujący kąt wypływającej wody bezpośrednio przy wylewce. Zakres regulacji wynosi 10°. Dzięki takiemu rozwiązaniu dodatkowy przegub kulowy jest niepotrzebny, co eliminuje nieestetyczne zmiany w wyglądzie baterii. Dla „s-pointera” nieważny jest rodzaj i rozmiar umywalki, ponieważ kąt padania strumienia wody możemy regulować według indywidualnych potrzeb.
Wśród łazienkowych nowości Kludi znajdziemy także armaturę do spłuczek podtynkowych, dopasowaną stylistycznie do wybranych serii baterii łazienkowych Kludi („Amphora”, „Joop!”, „Kidó”, „new waves”).
Oferta armatury kuchennej, wzbogaciła się z kolei o nową powierzchnię o wyglądzie stali szlachetnej, oferowaną w seriach „Bingo Star”, „Kludi-Mix” oraz najnowszej baterii „Trendo Star”. Dopasowując baterię do pozostałych sprzętów kuchennych wykonanych ze stali szlachetnej, projektanci Kludi wyszli naprzeciw aktualnie dominującym trendom wyposażenia wnętrz.


Kludi Armaturen Sp. z o.o.
45-533 Opole
ul. F. Kremsera 1
tel. (077) 456 40 84
fax (077) 454 70 49
www.kludi.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA