Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Pool-Spa

REKLAMA

PoolSpa to jeden z największych w Europie producentów urządzeń z hydromasażem. Długoletnie doświadczenie, bogate zaplecze technologiczne, stosowanie nowatorskich rozwiązań oraz wysokiej jakości materiałów uczyniło z niej eksperta w dziedzinie relaksacyjnego oraz leczniczego wykorzystywania wody. PoolSpa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyła kolekcję o nowe, oryginalne produkty.
„ZONA” to połączenie doskonałego designu i maksymalnej funkcjonalności. W wersji podstawowej „Basic” to komplet szklanej kabiny prysznicowej z płaskim brodzikiem. Taki zestaw, zwieńczony światłem konstelacyjnym oraz prysznicem centralnym w formie deszczownicy i wzbogacony panelem prysznicowym, natychmiast staje się luksusowym centrum spa. Do wyboru mamy ekskluzywny panel masażowy wykonany z kamienia, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: granitowej i piaskowej. PoolSpa poleca także komplet „Zona Medium Long” wyposażony w zmodyfikowany panel prysznicowy „Long” z siedziskiem.
Nowe w kolekcji są także kabiny masażowo-parowe serii „Therma Basic”. To profesjonalne urządzenia doskonale sprawdzające się zarówno w domu jak i w obiektach typu gabinet kosmetyczny, czy ośrodek spa. W ofercie dostępne są cztery systemy hydromasażu, które w zależności od wybranej opcji oferują: masaż limfatyczny, ciągły, stóp, bicze szkockie, mgłę i łaźnię parową. Kompleksowość usług spa w kabinie zapewnia aromaterapia oraz zestaw oświetlenia do chromoterapii.
Miłośników relaksu w pozycji leżącej na pewno zaciekawią wanny z najnowszym systemem „Titanium Sport”. Innowacją są tu: elektroniczna, 6-stopniowa regulacja masażu powietrznego oraz funkcja „Turbo”, która umożliwia przełączenie masażu powietrznego na dysze masażu wodnego. Dzięki nim wodna kuracja PoolSpa jest jeszcze intensywniejsza i daje szybsze efekty zdrowotne i kosmetyczne.
Do rodziny przenośnych wanien spa dołączyła największa (216x216 cm) w kolekcji „Laguna Spa”, w której relaksującej kąpieli jednocześnie może zażywać nawet pięć dorosłych osób. Wyposażona jest w 25 silnie masujących dysz, wodospad-kaskadę oraz dyszę typu gejzer. Nowością są odpowiednio wyprofilowane siedziska zapewniające różne formy masażu wybranych części ciała. I tak przesiadając się z miejsca na miejsce możemy korzystać z uroków zabiegów „Pro Relaxation”, „Body Regeneration”, „Oaza” i „Lider”.

Pool-Spa Sp. z o.o. < 72-300 Gryfice < ul. Dąbskiego 35 < tel. (091) 387 77 00 < fax (091) 387 77 01 < www.poolspa.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA