Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Sanplast

REKLAMA

Styl życia i indywidualne warunki ekonomiczne spowodowały, że ciągle poszukujemy coraz to bardziej przemyślanych sposobów zagospodarowania przestrzeni łazienki. Tworząc własną oazę spokoju chcemy wykorzystywać rozwiązania oparte na funkcjonalności, bezpieczeństwie i użyteczności. Odpowiedź na takie oczekiwania stanowią starannie zaprojektowane wyroby marki Oval: kabiny, brodziki, wanny i systemy do hydromasażu, produkowane przez firmę Sanplast.
Poszukując coraz to nowszych i efektywniejszych rozwiązań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom nabywców firma Sanplast rozszerzyła ofertę marki Oval o nowe i zmodyfikowane wyroby.
Z myślą o użytkownikach małych i średnich łazienek producent wprowadził do oferty kabinę półokrągłą „Oval Plus” o wysokości 150 cm, dopasowaną do głębokiego brodzika tej serii.
Kabina dostępna jest w kolorze białym i z wypełnieniem z bezpiecznego szkła strukturalnego. Drzwi kabiny montowane są na rolkach łożyskowych, gwarantujących cichą, swobodną i bezawaryjną pracę. Montowane w dolnym profilu odpinane suwaki pozwalają na wypięcie drzwi i dotarcie do każdego zakątka kabiny, ułatwiając utrzymanie czystości. Zestaw łączy cechy estetyczne, ekonomiczne i funkcjonalne.
Nowa kabina wraz z brodzikiem (na stelażu
i z zamontowaną obudową) zajmuje powierzchnię 80x80x200 cm lub 90x90x200 cm. Głęboki
na 36 cm brodzik w razie potrzeby może zmienić się w wygodną wanienkę do kąpieli kilkulet-
niego dziecka, a wyprofilowane siedzisko może posłużyć jako praktyczna półeczka na kosmetyki czy zabawki. Zamontowanie syfonu z przelewem pozwoli napełnić brodzik wodą i zabezpieczy przed jej przelaniem. Wyprofilowane siedzisko podnosi komfort użytkowania. Umożliwia zajęcie wygodnej pozycji podczas pielęgnacji stóp oraz pozwala,
w pozycji siedzącej, zrelaksować stopy zanurzając je w ciepłej wodzie.
Zaletą brodzika jest jego łatwy montaż. Brodzik standardowo dostępny jest ze stelażem. Do brodzika można dokupić dopasowaną wzorniczo i kolorystycznie obudowę. Optymalne rozwiązanie zagospodarowania niewielkiej przestrzeni można uzyskać wzbogacając zestaw dodatkowo o jeden z paneli prysznicowych Sanplast. Zaproponowane przez firmę Sanplast rozwiązanie zestawiania kabiny i głębokiego brodzika z siedziskiem obniża zużycie wody.
Oferta dostępna od 20 listopada br. <

Sanplast Sp. z o.o. < Wymysłowice 1 < 88-320 Strzelno < www.sanplast.pl < e-mail: poczta@sanplast.pl < infolinia: (052) 31 88 600

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA