Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W listopadzie firma RIHO, wraz z nowym cennikiem i katalogiem WELLNESS 2010/2011, wprowadza na rynek wiele nowości. Trzy nowe modele wanien, sześć zestawów meblowych, konsole pod umywalki, superpłaskie dysze do hydromasażu, więcej rozmiarów i kształtów w kabinach prysznicowych „Scandic” – to lista imponująca, z której jesteśmy naprawdę dumni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi materiałami.

„Castello”
(180x120 cm) i „Dimaro” (180x90 cm) to duże ekskluzywne wanny. Zmieniony kąt nachylenia ścian w górnym odcinku nadaje ich misom ciekawy kształt i stwarza doskonałe miejsce na umieszczenie przelewu czy sterownika. Zaś praktyczny szeroki rant (tylko na jednym z dłuższych boków) przeznaczony został na baterię. Wanny wspaniale prezentują się z dopasowanymi, wygodnymi zagłówkami (AH15), które dostępne są w kolorze czarnym i srebrnoszarym.
„Thermae Line”, seria profesjonalnych wanien z hydromasażem, także została wzbogacona o dwa nowe modele. Owalna misa wanny „Dana” nawiązuje do popularnej „Daphne”, ale w nowocześniejszym wydaniu. Zaś „Olivia” to opisany już wyżej model „Castello” z systemem masażu „Thermae” i bogatym wyposażeniem dodatkowym.
Superpłaskie dysze nowej generacji nie są już opcją, lecz standardem we wszystkich wannach z hydromasażem marki RIHO, poza czterema wannami z serii „Thermae Line”, które wyposaża się w dysze typu spa. Płaskie dysze w sposób znaczący podnoszą komfort użytkowania, a ponadto, ze względu na nowoczesny i minimalistyczny design, mają istotny wpływ na estetykę wanny z hydromasażem.
„Eifel” to jedna z sześciu nowych linii mebli. Wyróżnia się wysokimi szufladami, które w swoim wnętrzu skrywają dodatkowe, mniejsze szuflady oraz konglomeratowymi umywalkami o niepowtarzalnym kształcie. Zestaw ten będzie dostępny w kilku rozmiarach (60, 80, 100 i 120 cm) i kolorach (biały, Cremona, Orme, Chateau, czarny), z kilkoma rodzajami luster i szafek typu słupek do wyboru.
Dla tych, którzy nie przepadają za tradycyjnymi szafkami podumywalkowymi, RIHO wprowadza alternatywę w postaci konsoli (stelaża) pod umywalkę, wykonanej z polerowanej stali nierdzewnej, która świetnie sprawdzi się także jako wieszak na ręczniki. Całości dopełni chromowany syfon, również dostępny w ofercie RIHO.
Nowy cennik i katalog WELLNESS 2010/2011 można zamawiać nieodpłatnie pod numerem telefonu 42 250 62 58 (od listopada). <

RIHO Polska Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, tel. (42) 250 62 58, www.riho.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA