Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od początku września tego roku firma Merloni TermoSanitari Polska ma nowego country menedżera, którym został Paweł Biśta.
Dotychczasowy country menedżer MTS Polska Grzegorz Wójcik otrzymał zadanie zarządzania oddziałem firmy na Ukrainie. Nowy szef MTS będzie odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii firmy na terenie Polski. Inne zadania to dalsze rozwijanie kontaktów z klientami oraz wprowadzanie nowych, zaawansowanych technologicznie produktów do oferty firmy.

Paweł Biśta jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania w Warszawie. Jego kariera zawodowa jest od początku związana z branżą grzewczą. Wcześniej przez dziewięć lat pracował w firmie Viessmann Polska, gdzie tworzył dział serwisu. Następnie, pełniąc funkcję dyrektora oddziału, kierował zespołem ludzi odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy w rejonie Polski południowej. Prywatnie Paweł Biśta jest miłośnikiem motoryzacji i narciarskiego szaleństwa oraz uwielbia podróże w towarzystwie żony i dzieci.


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA