Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W czerwcu obowiązki Macieja Jaworskiego – dotychczasowego dyrektora handlowego firmy Artweger Sp. z o.o. – przejmie Marcin Krusiec. Na początku swojej działalności nowy dyrektor planuje odwiedzić kluczowych partnerów handlowych w celu prezentacji swojej osoby i ustalenia koncepcji działania na najbliższe miesiące.
– Zamierzam zwiększyć udział w rynku oraz rozpoznawalność marki Artweger w segmencie luksusowych kabin prysznicowych. Coraz więcej klientów przy projektowaniu łazienki docenia jakość i elegancję wyposażenia. Sukces Artwegera będzie zależał od skutecznego ich pozyskania. W naszym przesłaniu musimy przekonać klientów, że Artweger to nie same kabiny, lecz przede wszystkim bardzo nowoczesne wzornictwo, prefekcja wykonania, komfort i niezawodność – mówi Marcin Krusiec.
Maciej Jaworski niebawem rozpocznie pracę dla niemieckiego producenta firmy Hewi GmbH. Firma Hewi jest producentem między innymi wyposażenia do łazienek dla osób starszych i niepełnosprawnych oraz okuć i szyldów.
– W związku ze wzrostem ilości inwestycji w Polsce oraz z koniecznością dostosowywania obiektów do wymogów Unii Europejskiej firma zdecydowała się ponowić i zintensyfikować swoje działania na rynku polskim. W najbliższym czasie mam za zadanie zorganizować przedstawicielstwo handlowe i stworzyć koncepcję sprzedaży na rynku polskim – mówi Maciej Jaworski.      

Marcin Krusiec ma 36 lat i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. Jest absolwentem MBA w języku niemieckim w WSPiZ im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Dotychczas nie był związany z branżą łazienkową.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA