Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 29 grudnia 2006 r. firma Sanplast ma nowego dyrektora handlowego, którym jest Rafał Woźniak. Zastąpił on na stanowisku Marcina Gawlika, którego kontrakt wygasł po 2 latach. Rafał Woźniak związany jest z firmą Sanplast od 1996 roku. Od roku 2004 odpowiedzialny był za sprzedaż krajową i pełnił funkcję zastępcy dyrektora handlowego.
Zapytaliśmy, od czego nowy dyrektor handlowy rozpocznie swoją pracę i co będzie dla niego priorytetem?
– W chwili obecnej trwają prace nad zmianą części struktury działu handlowego, w ramach reorganizacji zmierzającej do ułatwienia i ulepszenia kontaktów z naszymi odbiorcami i kontrahentami. Planuję dokonać podziału grupy Doradców Techniczno-Handlowych zgodnie z kanałami dystrybucji. Każda z nowo powstałych grup będzie zarządzana bezpośrednio przez Regionalnych Kierowników Sprzedaży – powiedział Rafał Woźniak. – Przede wszystkim będę dążył do zintensyfikowania działań w zakresie sprzedaży i marketingu wyrobów marki Sanplast zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach europejskich. Działania te oparte zostaną na wykorzystaniu technicznych i produkcyjnych możliwości, wynikających z ukończonych przez firmę Sanplast procesów inwestycyjnych (między innymi: rozwój i reorganizacja wydziału malarni i termoformowania). W ciągu roku planujemy wprowadzić na rynek szereg wyrobów zaprojektowanych i wyprodukowanych w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne, które z pewnością znajdą uznanie wśród klientów.

Rafał Woźniak (1974 r.) ukończył wyższe studia z zakresu przygotowania produkcji i zarządzania. Jego hobby to fotografia i negocjacje.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA