Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 4 lutego Hansa Polska Sp. z o.o. ma nowego dyrektora. Funkcję tę objął Sławomir Lipski, dotychczasowy doradca handlowy firmy. Zastąpił on na tym stanowisku Irenę Liszkowską, która zajmowała kierownicze stanowisko od 2002 roku.

Zmiana w personelu zarządzającym jest wynikiem decyzji niemieckiego zarządu firmy Hansa. Nie będzie ona miała większego wpływu na dotychczasową politykę i strategię funkcjonowania firmy w Polsce. Zachowane zostaną dotychczasowe struktury handlowe i polityka sprzedaży.

- Hansa coraz bardziej postrzegana jest jako producent nie tylko niezawodnej i najbardziej zaawansowanej technicznie armatury, ale również baterii designerskich. Potwierdzają to wzory wprowadzone na targach 2003 roku (Hansamurano), ale również nowości ISH 2005 (Hansacanyon, Hansamotion). Są to produkty skierowane do projektanta i bardzo wymagającego klienta. Nie chcemy jednak zapominać o kliencie mniej wyrafinowanym i dlatego już na początku tego roku wprowadziliśmy do naszej oferty artykuły bardziej przystępne cenowo. Jednym słowem, każdy klient jest w stanie wybrać coś dla siebie z oferty firmy Hansa - mówi Sławomir Lipski.

Od połowy br. oferta firmy Hansa sukcesywnie wzbogacana będzie o nowe produkty, które swoją premierę miały na targach ISH. Wśród nich znajdą się m.in.: wspomniane już serie armatur Hansacanyon i Hansamotion, jak również odświeżona seria Hansaronda. W sprzedaży pojawią się ponadto także systemy natryskowe: Hansacolourshower i rozbudowany Hansajet Duschsystem.

 

Sławomir Lipski

(36 lat), dyrektor Hansa Polska Sp. z o.o.

Z szeroko rozumianą branżą budowlaną związany jest od blisko 10 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w 1997 roku w firmie Lindner Polska, gdzie zajmował stanowisko asystenta dyrektora ds. sprzedaży. Od 1998 roku pracował w firmie Hansa Polska na stanowisku doradcy handlowego, odpowiadał za region północno-wschodni.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA