Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Przełom roku przyniósł zmiany personalne w koncernie Rettig Heating. Ster zarządzania marki Purmo na polskim rynku przejął Andrzej Iżycki – nowy dyrektor sprzedaży i marketingu.
Nowy dyrektor zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Makowskiego, który po 20 latach pracy w Rettig Heating, przeszedł na emeryturę. Andrzej Iżycki jest absolwentem Uniwersytetu Humboldta w Berlinie oraz Szkoły Głównej Handlowej. Karierę zawodową rozpoczynał w koncernie Henkel. Następnie dołączył do zespołu firmy Electrolux, gdzie odpowiadał za rozwój nowego segmentu produktów - urządzeń do zabudowy. W 2001 roku związał swoją ścieżkę zawodową z koncernem Robert Bosch. Podejmował kolejne wyzwania na stanowisku dyrektora sprzedaży marki Blaupunkt - początkowo na rynku polskim, a następnie w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2007 roku, również w ramach koncernu Bosch, Andrzej Iżycki objął stanowisko dyrektora sprzedaży marki Junkers. Był odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, szkolenia oraz serwis.
- Dla mnie największa wartością firmy są ludzie – pracownicy oraz lojalni partnerzy handlowi. W codziennej pracy liczy się zmotywowany i kompetentny zespół. Taki właśnie zastałem w koncernie Rettig Heating. Jestem pewien, że mając ich mocne wsparcie, ze spokojem mogę podjąć wyzwanie, jakim jest przejęcie sukcesji po moim poprzedniku –  Wojciechu Makowskim. Wskazówki wieloletnich partnerów marki Purmo stanowić będą dla mnie na pewno inspirację do działania - zapowiada Andrzej Iżycki.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA