Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Z początkiem sierpnia stanowisko kierownika ds. PR i komunikacji wewnętrznej w Sanitec Koło objął Jacek Ciszewski. Odpowiada on m.in. za opracowanie i wdrażanie strategii działań PR w obrębie marki i produktów Sanitec Koło w regionie CEE oraz realizację procesów komunikacji wewnętrzną w ramach Grupy Sanitec.
Z realizowanych przez nas badań wynika, iż Sanitec Koło ma doskonałą reputację - zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej - mówi Jacek Ciszewski. - Wpływ na to ma zarówno długoletnia obecność firmy na rynku, jej technologiczne zaawansowanie, jak i wynikająca z niego jakość oferowanych produktów. To doskonałe fundamenty, na których obecnie budujemy wizerunek Koła, jako firmy w pełni świadomej swojej społecznej misji oraz od dawna dojrzałej do prowadzenia biznesu w sposób całkowicie odpowiedzialny. Dążąc do umacniania takiego wizerunku, właśnie na te wartości zamierzam kłaść największy nacisk w naszych przyszłych działaniach komunikacyjnych.
Jacek Ciszewski jest związany z Sanitec Koło od 2007 roku. Pracę w firmie rozpoczynał na stanowisku specjalisty ds. PR i komunikacji wewnętrznej. W tym czasie prowadził szereg działań komunikacyjnych, w tym m.in. wspólnie ze Stowarzyszeniem Integracja kampanię informacyjną skierowaną do osób niepełnosprawnych, czy tegoroczną, X - rekordową pod względem zgłoszeń - edycję Konkursu Projekt Łazienki w Tatrzańskim Parku Narodowym. Od roku jest też członkiem międzynarodowego zespołu odpowiedzialnego za realizacje projektów komunikacyjnych w ramach Grupy Sanitec.
Jacek Ciszewski jest z wykształcenia filologiem; specjalizuje się w zagadnieniach związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Z branżą PR związany od ponad 9 lat. W latach 2004-2005 był dziennikarzem łódzkiego oddziału TVN; jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.    

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA