Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wrocławska firma AKA Szczerbiccy Sp.j. otworzyła swój nowy oddział. Mieści się on w Nowej Soli. I choć działa od 10 sierpnia, to uroczyste otwarcie placówki nastąpiło  dwa tygodnie później. Z tej okazji do Nowej Soli zaproszono partnerów handlowych firmy, wiceprezydenta Nowej Soli, przedstawicieli zarządu miasta, firmy wykonawcze oraz przyszłych klientów firmy. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał jeden ze współwłaścicieli firmy, Krystian Szczerbicki.
Oddział w Nowej Soli to czwarta placówka firmy. Do tej pory pod szyldem AKA funkcjonowały dwie hurtownie: we Wrocławiu i w Żaganiu oraz sklep firmowy we Wrocławiu. Nowy oddział to hurtownia i salon sprzedaży detalicznej w jednym.
Do otwarcia nowego oddziału skłonił nas rozwój firmy oraz rozszerzająca się oferta dostępna w naszym pakiecie – mówi Krzysztof Szczerbicki, współwłaściciel firmy AKA Szczerbiccy. – Atutem wyboru tego właśnie miejsca był dodatkowo fakt, że w Nowej Soli i okolicach brakuje tego typu placówek.
Oddział w Nowej Soli zajmuje łącznie powierzchnię 680 m2, z czego salon sprzedaży 160 m2. Znajduje się w nim 14 boksów ekspozycyjnych z wyposażeniem łazienki oraz 8 centralnie rozmieszczonych boksów z ekspozycją wanien. Oferowane przez oddział firmy AKA w Nowej Soli marki to m.in.: Aquaform, Arco, Ariston, Biawar, Buderus, Cersanit, Marley, Roca, Sanit, Stelrad, Tece. 
Staraliśmy się uruchomić nowy oddział w jak najkrótszym czasie, dlatego też prace trwały tylko 30 dni. Odkupiliśmy jeden z magazynów zamkniętej fabryki nici. Remont objął elewację zewnętrzną, dach oraz wnętrze hurtowni i salonu. W tym czasie powstały również boksy ekspozycyjne – mówi Krzysztof Szczerbicki.
AKA Szczerbiccy to rodzinna firma, która powstała w 1991 r. Jej działalność obejmuje sprzed
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA