Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ewa Ścierzyńska z dniem 1 czerwca 2009 r. została prezesem firmy Instal-Projekt. Zastąpiła na tym stanowisku, Romana Gawłowskiego, który nadal pozostanie związany z firmą, pełniąc funkcję zastępcy prezesa.
Ewa Ścierzyńska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Gdańskiej (specjalność  Zabezpieczenia Antykorozyjne). Związana z branżą grzewczą od 17 lat, w firmie Instal-Projekt pełniła dotychczas funkcję zastępcy prezesa ds. handlu i marketingu. Była między innymi odpowiedzialna za stworzenie i rozwój sieci dystrybucji w kraju i zagranicą, a także umocnienie pozycji marek należących do firmy.
INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna jest polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem działającym w branży grzewczej od ponad ćwierć wieku. Firma produkuje w szerokim asortymencie grzejniki centralnego ogrzewania, suszarki i grzałki elektryczne oraz dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Firma jest obecnie właścicielem trzech marek handlowych: Instal-Projekt, Elegante oraz Calore.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA