Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Z początkiem czerwca br. nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa Grohe Polska. Miejsce Jana Zachary, pełniącego tę funkcję od początku działalności firmy w Polsce (październik 1995 r.), zajął Robert Rutkowski.

Jan Zachara w uzasadnieniu swojej rezygnacji ze stanowiska powiedział:

- Po głębokich przemyśleniach, ze

względu na znaczne różnice zdań między mną i kierownictwem Grohe Water Technology co do strategii działań na rynku polskim, podjąłem po ponad 8 latach decyzję o zakończeniu współpracy jako prezes Grohe Polska.

Nowy prezes Grohe Polska zapowiada zmiany w zarządzaniu przedsiębiorstwem, które mają się bezpośrednio przełożyć na zwiększenie sprzedaży i poprawę zyskowności firmy.

- Chcemy też poprawić relacje z naszymi klientami i wzmocnić wizerunek firmy w Polsce. Będziemy pracować na to, aby Grohe była wiodącą marką importowanej armatury - mówi Robert Rutkowski.

 

Robert Rutkowski (36 l.), absolwent SGH w Warszawie (1992 r.). Karierę rozpoczynał w firmie Ferrero na stanowisku kierownika produktu, a przez ostatnie 10 lat pracował w szwajcarskiej firmie Lindt (producent ekskluzywnych wyrobów czekoladowych) na stanowisku dyrektora marketingu i sprzedaży.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA