Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Opolska firma handlowa As Plastic na początku bieżącego roku przeniosła swój salon sprzedaży do nowej siedziby przy Al. Przyjaźni 59. Nowy budynek ma powierzchnię 450 m2, z czego 400 m2 jest przeznaczonych na ekspozycję.
Sprzedaż w ograniczonym zakresie prowadzona jest już od pierwszego lutego, ale prace wykończeniowe wciąż trwają. Wiąże się to przede wszystkim z koniecznością przygotowania nowych ekspozycji, ponieważ koncepcja aranżacji salonu zakłada odejście od popularnych w ostatnim czasie boksów wystawowych. W ich miejsce zastosowane zostaną ekspozytory poszczególnych producentów, a produkty prezentowane będą w grupach tematycznych.
Jak mówi Artur Sarnicki, właściciel firmy As Plastic, rezygnacja z boksów to sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji i uatrakcyjnienie ekspozycji. Pełna oferta produktowa najprawdopodobniej dostępna będzie przed wakacjami. W jej zakres wchodzi wyposażenie łazienek, oświetlenie, płytki ceramiczne oraz meble łazienkowe. As Plastic nastawiony jest na klientów, którzy szukają produktów niespotykanych w sklepach wielkopowierzchniowych.                       

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA