Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Wrocławska firma Bater 4 października br. oficjalnie otworzyła nowy salon z wyposażeniem łazienek. Obiekt mieści się w siedzibie firmy we Wrocławiu. Ekspozycja salonu obejmuje kilkadziesiąt propozycji aranżacji łazienek.

Klienci mogą wybierać spośród oferty wiodących, obecnych na polskim rynku producentów ceramiki sanitarnej, wanien i kabin prysznicowych oraz baterii, takich firm jak Sanitec Koło, Sanplast, Pool-Spa, Roca, Cersanit, czy Oras. Wszystkie aranżacje rozmieszczone na powierzchni

1000 m2 zostały zaprojektowane przez Adama Pulwickiego i Rafała Mroczkowskiego, właścicieli pracowni projektowej ARC Architekci.

- Mamy nadzieję, że nowa ekspozycja w połączeniu z salą szkoleniową stanie się miejscem spotkań architektów, projektantów instalacji oraz firm wykonawczych - powiedziała Aleksandra Moskal, specjalista ds. marketingu firmy Bater.

Inauguracja nowego obiektu stała się okazją do zorganizowania Dni Otwartych, w których udział wzięło 66 dostawców firmy Bater. Klienci odwiedzający siedzibę firmy mogli skorzystać z szeregu atrakcyjnych promocji, oferowanych przez producentów będących na co dzień dostawcami firmy Bater, a także uczestniczyli w zorganizowanych konkursach z nagrodami.

Firma Bater rozpoczęła działalność handlową w 1991 roku. Specjalizuje się w detalicznym i hurtowym handlu urządzeniami techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej oraz płytek ceramicznych. Poza wrocławską siedzibą firma posiada oddziały w Kłodzku, Opolu, Nysie, Lubinie i Świdnicy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA