Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Sieć salonów Cortina wzbogaciła się o kolejny obiekt. 24 marca uroczyście otwarto nowy salon, który mieści się w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 204. Tym samym sieć salonów Cortina należąca do firmy Saint-Gobain Dystrybucja Budowlana wzrosła do ośmiu (już w maju powstanie kolejny salon Cortiny w Lublinie). Warszawski salon to kolejny obiekt Cortiny stworzony według całkowicie nowej filozofii, której jednym z założeń jest maksymalizacja komfortu klienta. Na powierzchni przeszło 1000 m2 stworzono 35 aranżacji łazienkowych. Uzupełnieniem stoisk są firmowe prezentacje marek takich jak m.in. Kludi czy Hansgrohe. Wśród zaprezentowanych w nowym salonie marek wymienić można także m.in. Alterna, Ideal Standard, Kaldewei, Kohler, Koło, Novellini i Oristo.
Inaugurację nowego salonu uświetniła prelekcja Janusza Kaniewskiego pt. „Perspektywy Designu made In Poland na tle europejskich trendów. Tworzymy zamiast kopiować”.
Warszawski salon Cortiny był także miejscem premiery całkowicie nowej kolekcji mebli łazienkowych firmy Oristo zaprojektowanych przez Janusza Kaniewskiego, który należy do ścisłego grona najbardziej znanych polskich projektantów form użytkowych.
Centralną część salonu zajmują premierowe aranżacje, na których zaprezentowano nowe meble w kilku wersjach kolorystycznych i wykończenia. Firma Oristo nie wyklucza, że podobne rozbudowane aranżacje, utrzymane w zunifikowanym formie przestrzennej i kolorystycznej, pojawią się w niedalekiej przyszłości także w innych salonach na terenie kraju.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA