Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W Zielonej Górze przy ulicy Wojska Polskiego powstał nowy salon z wyposażeniem łazienek firmy Hot bis. 12 listopada 2004 r. oficjalnego otwarcia nowego obiektu dokonali prezesi firmy Krzysztof Basaj i Jerzy Kotarski.

Ekspozycja salonu, zaprojektowana przez zielonogórskich architektów, Jacka Staniszewskiego oraz Piotra Bileńskiego z firmy Intro Casa, obejmuje ponad 50 propozycji aranżacji łazienek zajmujących łączną powierzchnię 500 m2. Przy tworzeniu aranżacji wykorzystano płytki ceramiczne, armaturę i ceramikę sanitarną wiodących na rynku producentów z Polski i z zagranicy.

Z okazji otwarcia salonu w dniach 12-14 listopada zorganizowano również Dni Otwarte, podczas których firma gościła przedstawicieli producentów wyposażenia łazienek, architektów oraz przedstawicieli firm wykonawczych. Wszyscy klienci odwiedzający nowy salon mogli w tych dniach korzystać ze specjalnych promocji oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w branży sanitarnej.

Firma Hot bis powstała w 1991 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Zielonej Górze. W trakcie działalności firmy otwarto kolejne oddziały w Szczecinie, Nowej Soli oraz Żarach. Obok armatury sanitarnej i płytek ceramicznych firma specjalizuje się w technice grzewczej. Od roku 1998 Hot bis jest członkiem-udziałowcem Grupy ABG Sp. z o.o. zrzeszającej przedsiębiorstwa branży systemów grzewczych i armatury sanitarnej z poszczególnych regionów kraju.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA