Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Włocławska firma Koned 28 października br. uroczyście otworzyła swój nowy salon przy siedzibie firmy na ul. Łęgskiej. Obsługiwać on będzie zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy wykonawcze. Inauguracja nowego salonu stała się okazją do zorganizowania dni otwartych, w których klienci mogli skorzystać z szeregu promocji oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w branży sanitarnej.
Nowo otwarty salon podzielono na dwie części poświęcone technice instalacyjno-grzewczej i wyposażeniu łazienek.  Na blisko 300 m2 powierzchni ekspozycyjnej poświęconej wyposażeniu łazienek znaleźć można kilkanaście aranżacji  zaprojektowanych przez arch. Joannę Ostrowską przy współpracy z Piotrem Górniewiczem – kierownikiem działu sanitarnego firmy Koned.
W ofercie salonu znajduje się wyposażenie łazienek oferowane przez polskich i zagranicznych  producentów, m.in. Sanplast, Pool-Spa, Koło, Roca, Ideal Standard, Kermi, Ravak, Hüppe, Plusa, Grohe i in. Klienci salonu mogą też na miejscu przetestować działanie wanny z hydromasażem i kabiny masażowo-parowej.
Szeroka gama produktów z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej – z której to branży wywodzi się firma Koned – obejmuje m.in.: grzejniki, ogrzewanie podłogowe, kotły, kolektory słoneczne, podgrzewacze wody, termokominki, piece akumulacyjne, pompy ciepła, armaturę grzewczą, przydomowe oczyszczalnie ścieków, instalacje c.o., c.w.u. i z.w. itp. Na ekspozycji w tej części znajdują się również dwa kotły podłączone do sieci.
Salon zapewnia, iż jego klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę – począwszy od informacji o produktach, doboru i wyceny towaru, poprzez możliwość skorzystania z usług sprawdzonych wykonawców i instalatorów, a kończąc na propozycji kredytowej i transporcie zakupionego towaru pod wskazany adres. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA