Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Produkty dwóch marek wyposażenia łazienek – Artvillano i Anderstil, które zadebiutowały na polskim rynku w czerwcu tego roku, można od 10 października oglądać w salonie w Warszawie przy ul. Bartyckiej 24/26, pawilon nr 211. W tym samym miejscu wyeksponowano również oświetlenie marki Luerro, która stanowi kolejną inwestycję firmy Agromaks Sp. z o.o., właściciela wszystkich trzech brandów.
To pierwszy sklep firmowy, który na powierzchni 400 m2 pomieści artykuły składające się na kolekcje trzech marek, do tej pory dostępne w sklepach internetowych www.artvillano.pl, www.anderstil.pl oraz www.luerro.pl.
Dwa piętra salonu zapełniają przykładowe aranżacje łazienek, które ukazują cały asortyment wyposażenia łazienkowego marek Artvillano i Anderstil: od ceramiki, baterii, kabin prysznicowych po meble łazienkowe oraz akcesoria. Wśród eksponowanych produktów debiutuje zupełnie nowy asortyment – wyszukanych kształtów i rozmiarów wanny Artvillano i Anderstil. Osobną ekspozycję stanowi część poświęcona oświetleniu, które marka Luerro oferuje w pełnym zakresie – lampy sufitowe, ścienne, stojące, nocne oraz biurowe, a także niepowtarzalny wybór lamp kryształowych.
Wszyscy klienci, którzy odwiedzili salon w dniu jego otwarcia – czyli 10 października – otrzymali 30% rabatu na zakupione tego dnia artykuły.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA