Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Z dniem 12 grudnia Glazura Królewska oraz jej wszystkie salony otrzymały nowe strony internetowe. Serwis dostępny jest pod adresem www.glazurakrolewska.pl.
Nowa strona ma przede wszystkim inspirować wszystkich, którzy poszukują pomysłu na łazienkę. Ma również służyć fachową wiedzą z zakresu przebudowy, remontu i budowy łazienki. Odpowiednie konta użytkowników pozwalają na zachowanie ulubionej treści w swoim profilu, wydruk (także w formacie pdf) oraz przesłanie treści automatycznie pod wskazany adres email. Za główny cel firma postawiła sobie zbudowanie fachowego systemu pomagającego w urządzeniu łazienki.
Odwiedzający nową stronę Glazury Królewskiej mogą zapoznać się ze wszystkimi aranżacjami producentów/dostawców Glazury Królewskiej (zdjęcia łazienek), jakie zostały przez nich udostępnione do publicznej wiadomości. Ponadto każda aranżacja jest przypisana do odpowiedniego asortymentu. Pod zdjęciem aranżacji użytkownicy zobaczą, z jakich płytek jest zbudowana. Z drugiej strony – zamieszczony na stronie katalog płytek, które dostępne są w Salonach Łazienek Glazura Królewska, pokazuje dany towar w aranżacji. Na stronie znajdują się również wszystkie projekty wykonane przez projektantów firmy na przestrzeni ostatnich dwóch lat.
Kolejną rzeczą ułatwiającą klientowi w orientacji na rynku łazienkowym są Porady Eksperta. Na nowej stronie znajduje się specjalny dział z materiałem odpowiadającym na wszelkie pytania osób zainteresowanych tematem łazienki. Na starcie znalazło się tu około 70 artykułów specjalnie opracowanych przez ekspertów z Glazury Królewskiej. W ciągu dwóch najbliższych miesięcy – jak zapowiada Glazura Królewska – dział uzupełni kolejne 200 artykułów eksperckich.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA