Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Marzec okazał się pracowitym miesiącem dla firmy Grast&MTB. Przede wszystkim otwarto nowy sklep Łazienki Grast&MTB przy ul. Chełmskiej w Warszawie. Nowy punkt handlowy należał dawniej do firmy Łazienki – Robert Piszek. Po śmierci właściciela, na prośbę jego rodziny w grudniu ub.r. firmę przejęła spółka Grast&MTB. Nowi właściciele zadecydowali o przeprowadzeniu generalnego remontu sklepu, który właśnie zakończono. Na ofertę punktu handlowego przy ul. Chełmskiej składają się przede wszystkim produkty marek Roca i Pool-Spa (główni dostawcy). Znajdzie się tam również wyposażenie łazienek sygnowane znakiem Koło, Sanplast, Ravak, Hansgrohe, Geberit czy Oras.
W marcu ruszyła też w nowej szacie graficznej strona internetowa www.grast-mtb.pl. Odwiedzający mogą tam znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat życia firmy, aktualnych wydarzeń, oferty oraz świadczonych usług. Klarowny układ strony pozwala szybko i łatwo dotrzeć do potrzebnych informacji.
Od początku tego roku trwają też szkolenia organizowane przez Grast&MTB we współpracy z dostawcami. Po lutowym wyjeździe do siedziby firmy Nibe-Biawar, w marcu przyszedł czas na zapoznanie handlowców Grast&MTB oraz sprzedawców z firm-klientów spółki, z produktami Hansgrohe. Około 20 uczestników szkolenia miało okazję uczestniczyć w prezentacji produktów marek Hansgrohe (ze szczególnym zwróceniem uwagi na program Raindance), Axor i Pharo. Szkolenie zakończyło się wspólną kolacją i grą w bowling w poznańskim Centrum Rekreacji NIKU. Do końca czerwca Grast&MTB zaplanowała kolejne szkolenia: w firmie Nibe-Biawar oraz Roca, Koło, Junkers i Grundfos.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA