Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nowym prezesem zarządu stowarzyszenia Klub Łazienka 2001 został Paweł Skrzeczkowski, dyrektor handlowy w firmie Pool-Spa. Zastąpił on na tym stanowisku Jacka Różyckiego, dyrektora generalnego Roca Polska. Wybory nowego zarządu nastąpiły podczas walnego zebrania członków stowarzyszenia, które odbyło się 20 września br.
w Mszczonowie koło Warszawy.
Nowi wiceprezesi zarządu stowarzyszenia to Jacek Jarząbek (Witro-chem) oraz Marcin Kołodziejczyk (Oras Olesno). Powołano też nowe składy Komisji Rewizyjnej i Sądu Dyscyplinarnego. Paweł Skrzeczkowski z zadwoleniem przyjął nominację:
– Jest to dla mnie dowód, że Grupa Roca jest doceniana za to co robi na rynku. Sam fakt, że objąłem to stanowisko po Jacku Różyckim świadczy o zaufaniu jakim cieszą się nasze firmy. Polityka stowarzyszenia z pewnością zasadniczo się nie zmieni. Podstawowe założenia na najbliższe dwa lata to przygotowania do rozpoczynających się w końcu marca przyszłego roku targów Aqua-San w Poznaniu. Warunkiem koniecznym powodzenia tych targów jest ich masowość – powinna w nich wziąć udział jak największa liczba firm związanych z naszą branżą. Drugim wyzwaniem jest wypracowanie strategii wobec wzmożonego pojawiania się na rynku produktów niskiej jakości. Powstały już zręby programu, który będzie propagował dobre produkty i wyjaśniał uczestnikom rynku, że jakość musi mieć odpowiednią cenę.
Podczas wrześniowego spotkania członków stowarzyszenia zapadło też wiele innych decyzji. Do stowarzyszenia przyjęto kolejne dwie firmy: Ceramikę Końskie oraz PPH Krzemień (obecnie stowarzyszenie liczy 38 firm). Obecność Ceramiki Końskie umocni w stowarzyszeniu sektor płytek ceramicznych (obecnie reprezentują go cztery firmy).
Zebrani na walnym spotkaniu członkowie stowarzyszenia zajęli się też sprawą akcji reklamowej „100 lat gwarancji” Armatury Kraków. Zdaniem zebranych treść przekazu reklamowego wprowadza w błąd konsumentów (gwarancja dotyczy wyłącznie elementów odlewanych, a nie całej baterii). Stowarzyszenie zwróciło się do zarządu Armatury z prośbą o zmiany w treści reklamy.
Stowarzyszenie rozpoczęło też prace nad przygotowaniem akcji PR uświadamiającej konsumentom i dystrybutorom skutki kupowania i dystrybuowania produktów nie mających odpowiednich certyfikatów oraz zezwoleń.
Na spotkaniu obecny był też Józef Szyszka, product manager targów Aqua-San 2006, który przedstawił stan prac nad przyszłorocznymi targami.        

Paweł Skrzeczkowski, prezes zarządu stowarzyszenia Klub Łazienka 2001 (46 lat, żonaty, 2 synów) Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie.  Doświadczenie zawodowe: 1986-1991 r. – oficer nawigator na statkach polskich i niemieckich; 1991-1993 r. – doświadczenia „biznesowe” w fabryce mebli i własnej firmie handlowej; 1993-1999 r. praca w firmie Komfort (sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz) na stanowisku dyrektora handlowego a później dyrektora marketingu; 2000 r. – praca w firmie Swarzędz S.A. (spółka giełdowa) – kilka miesięcy na stanowisku dyrektora zarządzającego; od września 2000 r. – w Pool-Spa na stanowisku dyrektora handlowego, odpowiadzialny za całość spraw związanych ze sprzedażą i marketingiem. Duszą jest sportowcem, lubi współzawodnictwo. Kiedyś wyczynowo uprawiał koszykówkę, dziś gra w lidze amatorskiej w Szczecinie. Druga pasją Pawła Skrzeczkowskiego jest tenis.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA