Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

\"Hydromasaż - rynek, przyszłość, aspekty techniczne oraz właściwości zdrowotne i lecznicze\" - pod takim roboczym tytułem firma Aquaform zorganizuje seminarium na tegorocznych targach Budma w Poznaniu. Patronat nad imprezą objął miesięcznik Łazienka.

Seminarium odbędzie się drugiego dnia targów, tzn. 21

stycznia 2004 r. w pawilonie 23 (pawilon 15 według nowej nomenklatury MTP), w sali 502. Potrwa od godziny 9.30 do 16.45. Wstęp na seminarium jest bezpłatny.

- Czas i miejsce organizacji seminarium nie są przypadkowe. Naszym celem jest podzielić się z \"ludźmi z branży\" odczuciami dotyczącymi rynku hydromasażu. Jednocześnie chcemy wywołać dyskusję dotyczącą przyszłości wanien z hydromasażem. Targi Budma wydają się być idealnym miejscem do tego celu, tym bardziej, że udział w seminarium zapowiedziały osoby uznawane za autorytety w tej dziedzinie nie tylko w Polsce, ale i Europie - mówi Dariusz Kaliszewski, specjalista ds. PR w firmie Aquaform

W trakcie seminarium poruszona zostanie tematyka perspektyw rozwoju rynku hydromasażu oraz nowinek technicznych w tej dziedzinie. Spotkanie zakończy wykład lekarza medycyny od lat specjalizującego się w balneologii, który opowie o zdrowotnych właściwościach hydromasażu i o tym, jak korzystać z jego zalet w wannie z hydromasażem.

Seminarium na targach Budma jest kolejnym działaniem firmy Aquaform w kierunku propagowania hydromasażu jako elementu zdrowego stylu życia. Od sierpnia 2003 roku firma organizowała na terenie kraju \"Dni Hydromasażu\".

- Statystyczny Polak rzadko ma okazję przyjrzeć się pracy systemów do hydromasażu. My chcieliśmy to zmienić i przekonać klientów do jego zalet. Myślę, że to nam się udało. \"Dni Hydromasażu\" przez ostatnie pół roku odbyły się w wielu polskich miastach i tam spotykały się z dużym zainteresowaniem - mówi Hanna Błaszak, marketing manager w firmie Aquaform. - Mamy nadzieję, że nasze styczniowe seminarium również zakończy się sukcesem.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat seminarium będzie można uzyskać na targach Budma na stoisku firmy

Aquaform (pawilon 1 stoisko numer 53.)

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA