Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
„Mozaikowy zawrót głowy” – pod takim hasłem 15 października firma Hydrotex zorganizowała imprezę promującą mozaiki. To nowy produkt
w ofercie Hydrotexu, którym firma chce zainteresować środowisko projektantów.
Dotychczas firma Hydrotex specjalizowała się w handlu m.in. luksferami, grzejnikami, stolarką okienną i drzwiową. W jej ofercie  były także dostępne płytki ceramiczne, m.in. glazura, terakota, gres i płytki elewacyjne kilku producentów.
Mozaika była naturalnym uzupełnieniem naszej oferty. Klienci często
pytali o ten produkt
– mówi Małgorzata Nidzińska-Tomaszek, dyrektor firmy Hydrotex. – Obecnie mamy w ofercie największy w Polsce wybór mozaiki
– ponad 1300 wzorów. Oferujemy także układanie mozaiki i montaż luksferów
.
Każdy z uczestników spotkania otrzymał m.in. próbniki kolorystyczne, materiały reklamowe oraz stały rabat do wykorzystania we współpracy z odbiorcą ostatecznym.
Na spotkanie, zaproszeni zostali warszawscy architekci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz. Ze strony dostawców Hydrotexu obecny był m.in. Axel Schulze z firmy Hope (niemiecki producent mozaiki), Wojciech Sobociński z firmy Vitrosilicon (producent luksferów), Jacek Śliwiński DPS (dekoracyjne powłoki sufitowe). W ostatniej chwili zaproszenie przyjęła także firma Villa – producent drzwi szklanych dekorowanych techniką fusingu.
Spotkanie odbyło się w Warszawie, na terenie Stałej Wystawy Budownictwa przy ulicy Bartyckiej. Podzielone zostało na dwie części. W sali „Kopernik” odbyło się omówienie oferty i spotkania z przedstawicielami firm, natomiast w pawilonie ekspozycyjnym Hydrotexu goście mogli obejrzeć pełną ofertę proponowanych mozaik. Dostawcami firmy jest ponad 30 producentów z kraju i zagranicy, m.in. Bisazza, Emaux de Briare, Giaretta, Marazzi, Vetromosaico, Ceramika Tubądzin, NC Mozaik, Ardea, Hope i in.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA